Programe Forum - Welcome
Urime per ditelindje People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Urime per ditelindje

Shko poshtë

Urime per ditelindje Empty Urime per ditelindje

Mesazh nga Master prej Fri May 25, 2012 9:46 pm

Ketu po publikojme disa mesazhe sugjeruese per te ururar ditelindjen te dashurit ,dashures,miq,familje etj.Nese se ju pelqejne shkruani nje mesazh poste me urimet qe do benit ju.

Zoti krijoj universin por nuk ishte i kenaqur,kerkonte dicka gjeniale dhe perfekte...dhe atehere krijoj ty.EDHE 100!

Ne mengjes heret u zgjova
Athua dicka me zgjoj
Mu kujtua dashuria ime
Ditlindjen do festoj

Per ditelindjen tende desha te te dhuroja dicka te vecante, te kendshme, fantastike, por nuk mu duk e pershtacme te mbyllesha ne brenda nje pakoje dhurate. Shume urime!

Le te jet çdo dite e ardhshme më e mire,le te jesin të gjithat simbas deshires tende,kur t’bjere shiu,për ty le të shkelqeje dielli, jeta jote le të jet rruga prej drandafillave e ujitur me shiun e lumturise , e ngrohur me lumturin e vertete , kurse nëpër jetë, le të të udhëheqe fati.gëzuar ditëlindjen

Sot te duket vetja i rendesishem sepse eshte ditelindja jote? shpirt ,per mua je gjithmon te dua shum shum

Kur qirinjet te i fikesh N'deshire me fut dhe mua Jam une e dashura jote Qe me shpirt te dua!
Te uroj 12 muaj lumturi, 52 weekende qetesi, 365 dite dashuri, 8760 ore paqe, 525600 minuta sukses, 31536000 sekonda miqesi.URIME!!!

Desha te gjeja nje fraze te jashtezakonshme...por nuk ekziston asnje aq te bukur sa te transmetoje dashurine time...mqs thjeshtesia eshte forma e vertete e bukurise...kaq thjesht te uroj edhe 100 vjec!

jeta eshte krijuar per t'u jetuar
endrrat jane bere per te enderruar
ditet jane bere per t'u shijuar
ti ke lindur per te te dashuruar


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Urime per ditelindje Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Urime per ditelindje Empty Re: Urime per ditelindje

Mesazh nga Master prej Fri May 25, 2012 9:47 pm

Shume kilometra na ndajne, por dashuria ime per ty kalon cdo limit...sidomos ne kete dite.Shume urime yll!
Nuk uroj qe jeta jote të jete e gjate sa jeta e një Yll,jo se kjo do ishte shum e gjate.Nuk uroj qe jeta jote të jete e gjate sa jeta e një Trendafili,jo se kjo do ishte shum e shkurter por uroj qe jeta jote të jete e shendritcme si Ylli dhe e bukur si Trendafili "URIME DITELINDJEN ´´


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Urime per ditelindje Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Urime per ditelindje Empty Re: Urime per ditelindje

Mesazh nga Master prej Fri May 25, 2012 9:49 pm

Le te jet çdo dite e ardhshme më e mire,le te jesin të gjithat simbas deshires tende,kur t’bjere shiu,për ty le të shkelqeje dielli, jeta jote le të jet rruga prej drandafillave e ujitur me shiun e lumturise , e ngrohur me lumturin e vertete , kurse nëpër jetë, le të të udhëheqe fati.gëzuar ditëlindjen


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Urime per ditelindje Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Urime per ditelindje Empty Re: Urime per ditelindje

Mesazh nga Master prej Fri May 25, 2012 9:51 pm

Zoti te dhurofte ne trup shendet,ne pun vullnet,ne ide drejtesi,ne nerva qetesi,ne familje harmoni e ne te ardhmen shum shum lumturi...Edhe 100


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Urime per ditelindje Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Urime per ditelindje Empty Re: Urime per ditelindje

Mesazh nga Anakonda prej Mon May 28, 2012 1:54 pm

edhe 100 vite te lumtura dhe me gezim ne jeten tende;shpresoj te te realizohen te gjitha enderrat.
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Urime per ditelindje Empty Re: Urime per ditelindje

Mesazh nga erlind.f.l prej Fri Jun 01, 2012 12:06 pm

Per ditelindjen tende desha te te dhuroja dicka te vecante, te kendshme, fantastike, por nuk mu duk e pershtatme te mbyllesha ne brenda nje pakoje dhurate. Shume urime!
erlind.f.l
erlind.f.l
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 96
Reputation : 0
Join date : 05/12/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Urime per ditelindje Empty Re: Urime per ditelindje

Mesazh nga Almita prej Fri Jun 08, 2012 1:34 pm

JETA E SHTE E PAPARISHIKUESHME DHE SHPRESOJ TE GJITE TE MIRAT TE VIJNE PERPARA NE JETEN TENDE


"Jeta s'esht nje enderr,ku te gjith e shikojn;jeta esht nje realitet ku te gjith e perjetojn"
Almita
Almita
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 690
Reputation : 9
Join date : 08/06/2012
Age : 22

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Urime per ditelindje Empty Re: Urime per ditelindje

Mesazh nga Anakonda prej Wed Jun 27, 2012 8:13 am

kush e ka ditelindjen kesaj rradhe?
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Urime per ditelindje Empty Re: Urime per ditelindje

Mesazh nga Almita prej Mon Jul 16, 2012 1:08 pm

jeta edhe pse ka kaluar ditelindja jote une te uroj edhe 1000000 vjet te tjera


"Jeta s'esht nje enderr,ku te gjith e shikojn;jeta esht nje realitet ku te gjith e perjetojn"
Almita
Almita
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 690
Reputation : 9
Join date : 08/06/2012
Age : 22

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Urime per ditelindje Empty Re: Urime per ditelindje

Mesazh nga Anakonda prej Wed Jul 18, 2012 6:19 am

flm shum shum;mire qe tka ra mendja tpakten aahahaaha Pilti kahshsh
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Urime per ditelindje Empty Re: Urime per ditelindje

Mesazh nga Anakonda prej Wed Sep 05, 2012 8:49 am

Urime per ditelindje 45828_153837311293244_113034805373495_486174_3250897_n
Urime per ditelindje Images?q=tbn:ANd9GcTyTsPDQRkSK1G7ifAUj6wVwQxiWKIkQAgyOBrhTkqq84yY2fzZ&t=1
edhe 1000000000000000000000000000000 ALMITA u bofsh ti....
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Urime per ditelindje Empty Re: Urime per ditelindje

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi