Programe Forum - Welcome
Cila është Ajo Gjë Qe e Bëni Me Më Shum Pertesë?? People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Cila është Ajo Gjë Qe e Bëni Me Më Shum Pertesë??

Shko poshtë

Cila është Ajo Gjë Qe e Bëni Me Më Shum Pertesë?? Empty Cila është Ajo Gjë Qe e Bëni Me Më Shum Pertesë??

Mesazh nga Master prej Fri Jul 01, 2011 10:34 pm

Cila eshte ajo Gjee ?
Jepni Koment Ose Pergjigjeje Rreth Ksaj Teme
Mos Pritoni....Razz
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cila është Ajo Gjë Qe e Bëni Me Më Shum Pertesë?? Empty Re: Cila është Ajo Gjë Qe e Bëni Me Më Shum Pertesë??

Mesazh nga Master prej Sat Jul 02, 2011 9:17 am

cdo lloj pune pervec pc dhe internetit
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cila është Ajo Gjë Qe e Bëni Me Më Shum Pertesë?? Empty Re: Cila është Ajo Gjë Qe e Bëni Me Më Shum Pertesë??

Mesazh nga Sarita prej Mon Jul 11, 2011 11:24 am

ate qe me urdherojn te bej i urrej urdherat
Sarita
Sarita
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 404
Reputation : 3
Join date : 11/07/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cila është Ajo Gjë Qe e Bëni Me Më Shum Pertesë?? Empty Re: Cila është Ajo Gjë Qe e Bëni Me Më Shum Pertesë??

Mesazh nga KITTY prej Sat Jul 30, 2011 12:24 pm

me shum pertes msimet...:pp
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 26

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cila është Ajo Gjë Qe e Bëni Me Më Shum Pertesë?? Empty Re: Cila është Ajo Gjë Qe e Bëni Me Më Shum Pertesë??

Mesazh nga VLoNjate prej Thu Apr 12, 2012 2:11 am

te zgjohem nga gjumi :p


ןค๓ ﻮ๏ς ๓є tคкtเк ๔๏ ๒єן รเ tђє๓ ยภє ๔ђє קเк
VLoNjate
VLoNjate
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 518
Reputation : 3
Join date : 05/11/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cila është Ajo Gjë Qe e Bëni Me Më Shum Pertesë?? Empty Re: Cila është Ajo Gjë Qe e Bëni Me Më Shum Pertesë??

Mesazh nga Anakonda prej Thu Apr 12, 2012 4:41 am

i urrej njerezit qe me urdherojn,sikur jam kafshe dhe jo njeri
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cila është Ajo Gjë Qe e Bëni Me Më Shum Pertesë?? Empty Re: Cila është Ajo Gjë Qe e Bëni Me Më Shum Pertesë??

Mesazh nga Master prej Thu Apr 12, 2012 10:59 am

Shume gjera jam pertac i madh Razz


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Cila është Ajo Gjë Qe e Bëni Me Më Shum Pertesë?? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cila është Ajo Gjë Qe e Bëni Me Më Shum Pertesë?? Empty Re: Cila është Ajo Gjë Qe e Bëni Me Më Shum Pertesë??

Mesazh nga Anakonda prej Thu Apr 12, 2012 2:55 pm

pertoj me la enet,por detyrohem qe ti laj se perndryshe sme merr burri.
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cila është Ajo Gjë Qe e Bëni Me Më Shum Pertesë?? Empty Re: Cila është Ajo Gjë Qe e Bëni Me Më Shum Pertesë??

Mesazh nga KITTY prej Mon Apr 23, 2012 9:43 pm

po noj detyr shkolle, noj pune shpie, po le qe dhe kafet i kemi marre me shume pertes, duam te rrim vec ne shpi ter diten tu pa Ezelin e Menekshene..Razz Razz
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 26

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cila është Ajo Gjë Qe e Bëni Me Më Shum Pertesë?? Empty Re: Cila është Ajo Gjë Qe e Bëni Me Më Shum Pertesë??

Mesazh nga Anakonda prej Sat Apr 28, 2012 6:08 pm

du me pa anen dhe rohelion,po kush i bon punet e shpis athere
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cila është Ajo Gjë Qe e Bëni Me Më Shum Pertesë?? Empty Re: Cila është Ajo Gjë Qe e Bëni Me Më Shum Pertesë??

Mesazh nga Estrela prej Mon Apr 30, 2012 10:23 am

Ne mengjes ti hjek pixhamat hahahha
Estrela
Estrela
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 282
Reputation : 6
Join date : 17/02/2012

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cila është Ajo Gjë Qe e Bëni Me Më Shum Pertesë?? Empty Re: Cila është Ajo Gjë Qe e Bëni Me Më Shum Pertesë??

Mesazh nga Anakonda prej Tue May 01, 2012 4:59 pm

kur zgjohem pergjumesh e shkoj drejt e ne shkolle
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cila është Ajo Gjë Qe e Bëni Me Më Shum Pertesë?? Empty Re: Cila është Ajo Gjë Qe e Bëni Me Më Shum Pertesë??

Mesazh nga VLoNjate prej Fri May 11, 2012 6:06 am

cdo gje, nrml Razz


ןค๓ ﻮ๏ς ๓є tคкtเк ๔๏ ๒єן รเ tђє๓ ยภє ๔ђє קเк
VLoNjate
VLoNjate
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 518
Reputation : 3
Join date : 05/11/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cila është Ajo Gjë Qe e Bëni Me Më Shum Pertesë?? Empty Re: Cila është Ajo Gjë Qe e Bëni Me Më Shum Pertesë??

Mesazh nga Anakonda prej Sun May 13, 2012 4:56 am

Me dal me derdh mbeturinat,turp e faqe e zeze me dal me mbeturina ne dore.
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cila është Ajo Gjë Qe e Bëni Me Më Shum Pertesë?? Empty Re: Cila është Ajo Gjë Qe e Bëni Me Më Shum Pertesë??

Mesazh nga Estrela prej Tue Jun 19, 2012 9:13 pm

Ne mengjes kur ngrihem nga shtrati...
Estrela
Estrela
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 282
Reputation : 6
Join date : 17/02/2012

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cila është Ajo Gjë Qe e Bëni Me Më Shum Pertesë?? Empty Re: Cila është Ajo Gjë Qe e Bëni Me Më Shum Pertesë??

Mesazh nga Anakonda prej Wed Jun 20, 2012 5:11 am

kur laj enet,i laj krejt pertese;ose kur i bej buken vellait
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cila është Ajo Gjë Qe e Bëni Me Më Shum Pertesë?? Empty Re: Cila është Ajo Gjë Qe e Bëni Me Më Shum Pertesë??

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi