Programe Forum - Welcome
Flokët e gjatë People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Flokët e gjatë

Shko poshtë

Flokët e gjatë Empty Flokët e gjatë

Mesazh nga Master prej Sat May 26, 2012 12:45 pm

Flokët e gjatë F.0526001533974_m
Për femrat që kanë flokë të gjatë, rekomandohet që për raste festash ato t'i kthejnë në kaçurrela apo onde.
Nëse flokët tuaj janë me onde, jepini atyre një pamje më të shkujdesur.

1. Përdridhini flokët e njomur pjesë-pjesë me dorë.
2. Me duart me xhel, bëjeni përsëri përdredhjen e flokut
3. Ndërkohë që floku është i njomë, thajeni atë me një tharëse.
4. Pasi floku të thahet, ngatërroni të përdredhurat me njëra tjetrën.
5. Në fund, përdorni llakun për të fiksuar formën. /Telegrafi/


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Flokët e gjatë Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Flokët e gjatë Empty Re: Flokët e gjatë

Mesazh nga Anakonda prej Mon May 28, 2012 2:05 pm

aahahahhahaha pse nuk behesh stilist zotrote mewqe jep rregulla aq interesante?
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Flokët e gjatë Empty Re: Flokët e gjatë

Mesazh nga Almita prej Fri Jun 08, 2012 3:55 pm

jan shum te bukur po duan kujdes ama i ben si te duash etj


"Jeta s'esht nje enderr,ku te gjith e shikojn;jeta esht nje realitet ku te gjith e perjetojn"
Almita
Almita
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 690
Reputation : 9
Join date : 08/06/2012
Age : 22

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Flokët e gjatë Empty Re: Flokët e gjatë

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi