Programe Forum - Welcome
Veshjet e yjeve në “2012 Billboard Music Awards” People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Veshjet e yjeve në “2012 Billboard Music Awards”

Shko poshtë

Veshjet e yjeve në “2012 Billboard Music Awards” Empty Veshjet e yjeve në “2012 Billboard Music Awards”

Mesazh nga Master prej Sat May 26, 2012 12:47 pm

Veshjet e yjeve në “2012 Billboard Music Awards” F.0524014813562_m
Ceremonia e ndarjes së çmimeve muzikore “2012 Billboard Music Awards” sivjet është mbajtur në “MGM Grand Garden Arena” në Las Vegas. Ja si dukeshin disa nga bukuroshet e pranishme.
Veshjet e yjeve në “2012 Billboard Music Awards” Miley
Miley Cyrus sikur dëshiron të na bëjë me dije se nuk është fëmijë më. Përpos stilit të flokëve, të denjë për një femër më të rritur, Cyrus nuk ka hezituar as që të mbathë këkahshshë me taka të larta.
Veshjet e yjeve në “2012 Billboard Music Awards” Katy-perry-billboard-music-awards-2012_fa
Kate Perry është paraqitur me një veshje dhe stil të mrekullueshëm. Nëse shikoni më me vëmendje, do të shihni se flokët e saj të zeza kanë një nuancë të ngjyrës vjollcë, aq sa për t'u përshtatur më mirë me fustanin.
Veshjet e yjeve në “2012 Billboard Music Awards” Carrie-underwood-billboard-music-awards-2012_fa
Edhepse mund të duket paksa i çrregullt, fustani që kishte veshur Carrie Underwood ishte si i përrallave. E, çanta e dorës, si e larë në ujë bashkë me ylberin.
Veshjet e yjeve në “2012 Billboard Music Awards” Taylor-Swift-Wins-Woman-Of-The-Year-At-The-2012-Billboard-Music-Awards
Është kjo Taylor Swift apo kukulla Barbie? Vetëm Swift e ka një fizik të këtillë, thjesht të përkryer. /Telegrafi/


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Veshjet e yjeve në “2012 Billboard Music Awards” Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Veshjet e yjeve në “2012 Billboard Music Awards” Empty Re: Veshjet e yjeve në “2012 Billboard Music Awards”

Mesazh nga Anakonda prej Mon May 28, 2012 2:04 pm

kjo e para nje fillim,ma qenka e hajrit se keto te tjerat te futkan ne toke
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Veshjet e yjeve në “2012 Billboard Music Awards” Empty Re: Veshjet e yjeve në “2012 Billboard Music Awards”

Mesazh nga Almita prej Fri Jun 08, 2012 3:57 pm

shum te bukura pervec te pares shum te mira


"Jeta s'esht nje enderr,ku te gjith e shikojn;jeta esht nje realitet ku te gjith e perjetojn"
Almita
Almita
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 690
Reputation : 9
Join date : 08/06/2012
Age : 22

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Veshjet e yjeve në “2012 Billboard Music Awards” Empty Re: Veshjet e yjeve në “2012 Billboard Music Awards”

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi