Programe Forum - Welcome
Jeta ime ne kete periudhe ngjan me..... People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Jeta ime ne kete periudhe ngjan me.....

Shko poshtë

Jeta ime ne kete periudhe ngjan me..... Empty Jeta ime ne kete periudhe ngjan me.....

Mesazh nga Master prej Fri Jul 01, 2011 10:36 pm

Eshte nje teme shume e thjeshte ne te cilen mund te krahasojme ndjenjat tona te nje periudhe te caktuar me nje lule, kafshe , planet , c'fare te mendoje secili prej nesh.
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Jeta ime ne kete periudhe ngjan me..... Empty Re: Jeta ime ne kete periudhe ngjan me.....

Mesazh nga Master prej Sat Jul 30, 2011 1:13 pm

Me nje planet te harruar
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Jeta ime ne kete periudhe ngjan me..... Empty Re: Jeta ime ne kete periudhe ngjan me.....

Mesazh nga Click prej Sat Jul 30, 2011 1:26 pm

Lule te vyshkur
Click
Click
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 127
Reputation : 1
Join date : 09/07/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Jeta ime ne kete periudhe ngjan me..... Empty Re: Jeta ime ne kete periudhe ngjan me.....

Mesazh nga Sarita prej Sun Jul 31, 2011 5:36 pm

ngjan me nje fushe te bukur te madhe te rrafshet plot me lule.....por ndonjehere ne ate fushe fillon te bjere shi,bore degjohen vetetima,bubullima dhe te duket se fusha nuk do te jete me si me para.....por per fat te mire kur gjithcka mer fund dhe dielli lind perseri, vetetimat ndalen, vazhdon rrugen duke shijuar bukurite magjepese te kesaj fushe Very Happy Very Happy
Sarita
Sarita
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 404
Reputation : 3
Join date : 11/07/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Jeta ime ne kete periudhe ngjan me..... Empty Re: Jeta ime ne kete periudhe ngjan me.....

Mesazh nga Master prej Fri Aug 19, 2011 7:32 am

Me nje lule qe kavoje per uje..


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Jeta ime ne kete periudhe ngjan me..... Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Jeta ime ne kete periudhe ngjan me..... Empty Re: Jeta ime ne kete periudhe ngjan me.....

Mesazh nga Vizitor prej Sat Sep 10, 2011 7:56 pm

Me nje njeri te pLagosur

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Jeta ime ne kete periudhe ngjan me..... Empty Re: Jeta ime ne kete periudhe ngjan me.....

Mesazh nga Master prej Sat Sep 17, 2011 9:50 am

nje lemsh..........


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Jeta ime ne kete periudhe ngjan me..... Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Jeta ime ne kete periudhe ngjan me..... Empty Re: Jeta ime ne kete periudhe ngjan me.....

Mesazh nga Embelsira prej Sat Sep 17, 2011 10:33 am

Pari peci Very Happy


Aventura e jetës është për të mësuar. Qëllimi i jetës është për tu rritur. Natyra e jetës është për të ndryshuar.Sfida e jetës është për të kapërcyer. Thelbi i jetës është për t'u kujdesur. Mundësia e jetës është për të shërbyer. Sekreti i jetës është për të guxuar. Erëza e jetës është për të ndihmuar.Bukuria e jetës është për të dhënë.Gëzimi i jetës është të duash...
Embelsira
Embelsira
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 562
Reputation : 3
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Jeta ime ne kete periudhe ngjan me..... Empty Re: Jeta ime ne kete periudhe ngjan me.....

Mesazh nga VLoNjate prej Tue Nov 08, 2011 4:56 pm

nje kohe me shii


ןค๓ ﻮ๏ς ๓є tคкtเк ๔๏ ๒єן รเ tђє๓ ยภє ๔ђє קเк
VLoNjate
VLoNjate
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 518
Reputation : 3
Join date : 05/11/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Jeta ime ne kete periudhe ngjan me..... Empty Re: Jeta ime ne kete periudhe ngjan me.....

Mesazh nga Master prej Tue Nov 08, 2011 6:20 pm

nje kohe per gjum


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Jeta ime ne kete periudhe ngjan me..... Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Jeta ime ne kete periudhe ngjan me..... Empty Re: Jeta ime ne kete periudhe ngjan me.....

Mesazh nga Anakonda prej Sat Apr 07, 2012 6:59 am

Me Titanikun,qe po mbytet dita dites nga malli dhe trishtimi
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Jeta ime ne kete periudhe ngjan me..... Empty Re: Jeta ime ne kete periudhe ngjan me.....

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi