Programe Forum - Welcome
"Cfare beni kur jeni te merzitur?" People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


"Cfare beni kur jeni te merzitur?"

Shko poshtë

"Cfare beni kur jeni te merzitur?" Empty "Cfare beni kur jeni te merzitur?"

Mesazh nga Master prej Fri Jul 01, 2011 10:40 pm

Ndegjoj muzik une psh po ju ??
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

"Cfare beni kur jeni te merzitur?" Empty Re: "Cfare beni kur jeni te merzitur?"

Mesazh nga Njera prej Fri Jul 01, 2011 10:46 pm

Dhe une musike degjoj!!
Rradhen tjeter te bashkohemi te degjojme bashk!!!

Very Happy
Njera
Njera
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 32
Reputation : 0
Join date : 26/06/2011
Location : Greece

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

"Cfare beni kur jeni te merzitur?" Empty Re: "Cfare beni kur jeni te merzitur?"

Mesazh nga Embelsira prej Fri Jul 01, 2011 10:47 pm

Degjoj muzike flas me shoqerine


Aventura e jetës është për të mësuar. Qëllimi i jetës është për tu rritur. Natyra e jetës është për të ndryshuar.Sfida e jetës është për të kapërcyer. Thelbi i jetës është për t'u kujdesur. Mundësia e jetës është për të shërbyer. Sekreti i jetës është për të guxuar. Erëza e jetës është për të ndihmuar.Bukuria e jetës është për të dhënë.Gëzimi i jetës është të duash...
Embelsira
Embelsira
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 562
Reputation : 3
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

"Cfare beni kur jeni te merzitur?" Empty Re: "Cfare beni kur jeni te merzitur?"

Mesazh nga endrju prej Thu Jul 07, 2011 1:22 pm

UN KUR MERZITEM BEJ MUZIK ME IMPIANTIN TIM PER DJ DHE MA HEQ MERZITJEN

endrju
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 4
Reputation : 0
Join date : 04/07/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

"Cfare beni kur jeni te merzitur?" Empty Re: "Cfare beni kur jeni te merzitur?"

Mesazh nga KITTY prej Sat Jul 30, 2011 12:23 pm

qaj dhe ateher shfryhem e tera dhe kshu kam kuptuar qe sja clen te merzitesh per asnjeri se dhe loti si falet cdo idioti..:pp
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 26

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

"Cfare beni kur jeni te merzitur?" Empty Re: "Cfare beni kur jeni te merzitur?"

Mesazh nga Master prej Sat Jul 30, 2011 12:28 pm

E mbaj per brenda
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

"Cfare beni kur jeni te merzitur?" Empty Re: "Cfare beni kur jeni te merzitur?"

Mesazh nga Click prej Fri Aug 05, 2011 6:00 am

qajjj :'((((((((((((((((((
Click
Click
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 127
Reputation : 1
Join date : 09/07/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

"Cfare beni kur jeni te merzitur?" Empty Re: "Cfare beni kur jeni te merzitur?"

Mesazh nga DeLeTe prej Sun Aug 07, 2011 7:37 pm

Fik tele Ndes tele Razz fik tele ndes tele Razz fik prap tele ndes prap tele Razz lol sa me dalin nervat Razz pastaj ka raste degjoj muzik e qetsohem Very Happy


"Cfare beni kur jeni te merzitur?" S2h5id


Never SaY Never
DeLeTe
DeLeTe
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 442
Reputation : 0
Join date : 06/08/2011
Age : 31
Location : London, United Kingdom

Shiko profilin e anëtarit http://WwW.ProgramE.Forumattivo.it

Mbrapsht në krye Shko poshtë

"Cfare beni kur jeni te merzitur?" Empty Re: "Cfare beni kur jeni te merzitur?"

Mesazh nga Sarita prej Sun Aug 07, 2011 8:09 pm

qajj Sad rrii vetemm ....
Sarita
Sarita
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 404
Reputation : 3
Join date : 11/07/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

"Cfare beni kur jeni te merzitur?" Empty Re: "Cfare beni kur jeni te merzitur?"

Mesazh nga Master prej Sun Aug 07, 2011 8:28 pm

Hyj chat Razz


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

"Cfare beni kur jeni te merzitur?" Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

"Cfare beni kur jeni te merzitur?" Empty Re: "Cfare beni kur jeni te merzitur?"

Mesazh nga Vizitor prej Sun Sep 04, 2011 1:56 pm

TeLefonoj dike nga miqt e mij

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

"Cfare beni kur jeni te merzitur?" Empty Re: "Cfare beni kur jeni te merzitur?"

Mesazh nga stv2008 prej Sun Sep 04, 2011 2:16 pm

PI RAKI LALE SE OSHT E VETMJA GJE QE ME QETESON ME FUTE NE FANTAZI TE BUKURA
JU A SUGJEROJ EDHE JUVE
PER KOMET E BABIT NUK JU GENJEJ


"Cfare beni kur jeni te merzitur?" Rmjllujpg
"Cfare beni kur jeni te merzitur?" 2uz7cp0"Cfare beni kur jeni te merzitur?" 2uz7cp0"Cfare beni kur jeni te merzitur?" 2hwhe1_thjpg"Cfare beni kur jeni te merzitur?" 2uz7cp0"Cfare beni kur jeni te merzitur?" 2uz7cp0
stv2008
stv2008
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 498
Reputation : 12
Join date : 15/07/2011
Location : DEUTSCHLAND

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

"Cfare beni kur jeni te merzitur?" Empty Re: "Cfare beni kur jeni te merzitur?"

Mesazh nga Vizitor prej Thu Sep 08, 2011 3:28 pm

E mbaj brenda vetes dhe s'ia them askuj

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

"Cfare beni kur jeni te merzitur?" Empty Re: "Cfare beni kur jeni te merzitur?"

Mesazh nga Master prej Thu Sep 08, 2011 4:12 pm

e mbaj ne vetvete dhe qaj Sad


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

"Cfare beni kur jeni te merzitur?" Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

"Cfare beni kur jeni te merzitur?" Empty Re: "Cfare beni kur jeni te merzitur?"

Mesazh nga Vizitor prej Thu Sep 08, 2011 4:17 pm

Mbaj brenda ne shpirt

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

"Cfare beni kur jeni te merzitur?" Empty Re: "Cfare beni kur jeni te merzitur?"

Mesazh nga Master prej Sun Sep 18, 2011 9:24 am

Flas me dike


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

"Cfare beni kur jeni te merzitur?" Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

"Cfare beni kur jeni te merzitur?" Empty Re: "Cfare beni kur jeni te merzitur?"

Mesazh nga VLoNjate prej Sat Nov 12, 2011 3:27 pm

degjoj muzike............edhhheee ndonjehere qajjjjj :'(


ןค๓ ﻮ๏ς ๓є tคкtเк ๔๏ ๒єן รเ tђє๓ ยภє ๔ђє קเк
VLoNjate
VLoNjate
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 518
Reputation : 3
Join date : 05/11/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

"Cfare beni kur jeni te merzitur?" Empty Re: "Cfare beni kur jeni te merzitur?"

Mesazh nga Estrela prej Sun Mar 18, 2012 12:47 pm

Asgje vetem dua te rri vetem.
Estrela
Estrela
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 282
Reputation : 6
Join date : 17/02/2012

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

"Cfare beni kur jeni te merzitur?" Empty Re: "Cfare beni kur jeni te merzitur?"

Mesazh nga Anakonda prej Sat Apr 07, 2012 6:23 am

qaj,ose degjoj muzik.Por,kur jam aq e stresuar,dal e bej vrap sepse perndryshe nervat do tua nxjerr te tjereve
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

"Cfare beni kur jeni te merzitur?" Empty Re: "Cfare beni kur jeni te merzitur?"

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi