Programe Forum - Welcome
Kush Ua Ka Ven Emrin dhe ca kuptimi ka People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Kush Ua Ka Ven Emrin dhe ca kuptimi ka

Shko poshtë

Kush Ua Ka Ven Emrin dhe ca kuptimi ka Empty Kush Ua Ka Ven Emrin dhe ca kuptimi ka

Mesazh nga Master prej Fri Jul 01, 2011 10:47 pm

Tregoni ketu te dashur antare se cili person nga familja ua ka vendosur emrin dhe ca kuptimi ka.
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush Ua Ka Ven Emrin dhe ca kuptimi ka Empty Re: Kush Ua Ka Ven Emrin dhe ca kuptimi ka

Mesazh nga KITTY prej Sat Jul 30, 2011 12:20 pm

emrin ma ka vendosur mami dhe ka kuptimin e bahskimit te emrave te dy prinderve te mi...
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 26

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush Ua Ka Ven Emrin dhe ca kuptimi ka Empty Re: Kush Ua Ka Ven Emrin dhe ca kuptimi ka

Mesazh nga Master prej Sat Jul 30, 2011 12:30 pm

shum gje e bukur ajo
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush Ua Ka Ven Emrin dhe ca kuptimi ka Empty Re: Kush Ua Ka Ven Emrin dhe ca kuptimi ka

Mesazh nga KITTY prej Sat Jul 30, 2011 12:35 pm

:))
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 26

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush Ua Ka Ven Emrin dhe ca kuptimi ka Empty Re: Kush Ua Ka Ven Emrin dhe ca kuptimi ka

Mesazh nga Click prej Sat Jul 30, 2011 12:39 pm

Kusheriri eshte emer turk
Click
Click
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 127
Reputation : 1
Join date : 09/07/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush Ua Ka Ven Emrin dhe ca kuptimi ka Empty Re: Kush Ua Ka Ven Emrin dhe ca kuptimi ka

Mesazh nga Sarita prej Mon Sep 12, 2011 7:12 pm

Emrin ma ka vene shoqja mamit,...( Sara ..Nga spanjishtja princeshe.
Nga feja myslymane pasterti, lumturi.
Nga indi
a shpirt.Very Happy
Sarita
Sarita
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 404
Reputation : 3
Join date : 11/07/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush Ua Ka Ven Emrin dhe ca kuptimi ka Empty Re: Kush Ua Ka Ven Emrin dhe ca kuptimi ka

Mesazh nga Anakonda prej Sat Apr 07, 2012 7:32 am

Emri im i vertete eshte Jetmira(jeta+mira)qe te jem nje vajz e mire,dhe te kem nje jete sa me te mire.Ma ka ven nendaja,e me te vertet vajz e mire jam
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush Ua Ka Ven Emrin dhe ca kuptimi ka Empty Re: Kush Ua Ka Ven Emrin dhe ca kuptimi ka

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi