Programe Forum - Welcome
 Miqte me besnike ne jete per nje femer People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Miqte me besnike ne jete per nje femer

Shko poshtë

 Miqte me besnike ne jete per nje femer Empty Miqte me besnike ne jete per nje femer

Mesazh nga Embelsira prej Mon Jun 20, 2011 7:05 pm

Miku juaj besnik eshte i ndjeshem dhe i kujdesshem. Njeri qe mund ta gjeni prane sa here te keni nevoje per te, ne vecanti, sa here t’ju zhgenjej jeta

Burimi .infoalbania

Deshiron te martohet me ju, por eshte i turpshem per t’jua ofruar nje gje te tille. Edhe pse ju ndoshta e dini kete, e vazhdoni miqesine me te, pasi edhe juve ju pelqen dhe ju kenaq ne vecanti vemendja dhe kujdesi i jashtezakonshem i tij. Vetem pijet alkoolike mund t’ju sjellin deri te rreziku qe te hyni ne marredhenie seksuale me te, sepse ka dicka qe ju e pelqeni tek ai. Pse jo, nese nuk jeni te dashuruar gjetiu, nje mik aq besnik mund t’ju behet te nesermen po ashtu dashnor besnik dhe mik i vertet i jetes.

Miku intelektual
Perderisa meshkujt e tjere flasin, miku i juaj intelektual ju degjon me vemendje, ju kupton madje edhe ju pergjigjet me fjali te tera. E cmon biseden e mire. Disa vargje te Gabriel G.Lorkes, ne kombinim me venen e zeze mund t’i rrenojne barrierat e imagjinuara dhe t’ju vendosin ne kraharorin e tij. Ai eshte i mire per gjera shpirterore, por jo edhe per ato fizike. Mund te ndodh te keni nje kontakt te varfer trupor dhe te nesermen nje analize te pakendshme.

Miku terheqes
Edhe pse duket se eshte i vetmuar, gjithnje ne dispozicion ai ka nje apo dy mikesha. Me se shpeshti mund ta gjeni ne palestra. Femrat e tjera e kane zili dhe shume nga ato kane deshire te flene me te. Aq terheqes duket sa qe deshironi ta hani. Dhe nese nuk e permbushni “oreksin” tuaj diku tjeter, me siguri do t’ju zbardh ndonje mengjes ne shtratin e tij. Nese deshironi te jeni vetem njera nga ato ne numer, pse jo, kenaquni me te?

Miku per shetitje
Eshte i gjalle, gjithnje i gatshem per nete madheshtore, dhe ajo qe eshte me e rendesishme, ai ju ben te qeshni. Nese jeni femer qe ajo te cilen deshironi eshte qeshja, atehere nje mashkull i tille eshte “cope” fantastike per ju. Rreziku qe te ndodheni ne shtratin e tij qendron prane jush, sepse me te kaloni me se shumti kohe ne argetime. Prandaj nje gje e tille eshte vetem pyetje e kohes! Nese vlen ta humbni nje mik per shetitjet tuaja vetem per shkak te seksit per nje nate, pse jo, kenaquni.

Miku i punes
Keni shume gjera te perbashketa, madje qe te dyve shefi ju shikon me nerva. Per dallim nga partneri juaj, nuk ju kundershton kur flisni apo mendoni per pune. Madje edhe ju bashkengjitet ne bisede profesionale. Ketu rreziku per seks eshte shume i madh. Mos dilni me te pas orarit te punes, mos shkoni ne festa dhe vende tjera per t’u argetuar. Pse duhet te mbani distance? Ngaqe mund te ndodhe qe pasi te zgjoheni nga shtrati i tij, dhe te henen e ardhshme te lajmeroheni ne pune, duhet te shtireni sikur asgje nuk ka ndodhur! Ai me siguri, ashtu do te veproj.
Embelsira
Embelsira
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 562
Reputation : 3
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Miqte me besnike ne jete per nje femer Empty Re: Miqte me besnike ne jete per nje femer

Mesazh nga Anakonda prej Sat Apr 07, 2012 6:05 am

Teper interesante,keto lloj miqsh.
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Miqte me besnike ne jete per nje femer Empty Re: Miqte me besnike ne jete per nje femer

Mesazh nga VLoNjate prej Wed Apr 11, 2012 5:15 pm

miku me besnik esht qeni Razz


ןค๓ ﻮ๏ς ๓є tคкtเк ๔๏ ๒єן รเ tђє๓ ยภє ๔ђє קเк
VLoNjate
VLoNjate
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 518
Reputation : 3
Join date : 05/11/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Miqte me besnike ne jete per nje femer Empty Re: Miqte me besnike ne jete per nje femer

Mesazh nga Master prej Wed Apr 11, 2012 7:59 pm

po dhe qeni ngajeher Razz


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

 Miqte me besnike ne jete per nje femer Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Miqte me besnike ne jete per nje femer Empty Re: Miqte me besnike ne jete per nje femer

Mesazh nga SunShiNe prej Sun Jun 17, 2012 3:22 pm

Arushi ime...dhe vetmia...edhe pse nuk flasin me duket sikur jan te vetmit qe me kuptojn


Duke u perpjekur per te qen e sjellshem me te tjeret shpesh e gjej veten , me shpirtin plot shirita, nuk ka rendesi . Truri im mbyllet... degjoj,pergjigjem, dhe te tjeret jane teper memec per te kuptuar qe une nuk jam ...!
SunShiNe
SunShiNe
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 642
Reputation : 25
Join date : 14/04/2012

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Miqte me besnike ne jete per nje femer Empty Re: Miqte me besnike ne jete per nje femer

Mesazh nga Anakonda prej Mon Jun 18, 2012 5:07 am

vetmia dhe ditari im i gjore qe sme kan braktidur kurre
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Miqte me besnike ne jete per nje femer Empty Re: Miqte me besnike ne jete per nje femer

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi