Programe Forum - Welcome
Po te Ishte Jeta Juaj nje Liber si do ta Titullonit? People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Po te Ishte Jeta Juaj nje Liber si do ta Titullonit?

Shko poshtë

Po te Ishte Jeta Juaj nje Liber si do ta Titullonit? Empty Po te Ishte Jeta Juaj nje Liber si do ta Titullonit?

Mesazh nga Master prej Fri Jul 01, 2011 11:00 pm

Une Per Vete Do Ta Titulloja AutoBiografin time :Fillimi i veshtire
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Po te Ishte Jeta Juaj nje Liber si do ta Titullonit? Empty Re: Po te Ishte Jeta Juaj nje Liber si do ta Titullonit?

Mesazh nga T_o_n_i prej Tue Jul 05, 2011 7:45 pm

shprese.....
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 56
Reputation : 0
Join date : 01/07/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Po te Ishte Jeta Juaj nje Liber si do ta Titullonit? Empty Re: Po te Ishte Jeta Juaj nje Liber si do ta Titullonit?

Mesazh nga Sarita prej Mon Jul 11, 2011 7:50 am

''Jeta eshte sfide ''keshtu do e titulloja
Sarita
Sarita
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 404
Reputation : 3
Join date : 11/07/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Po te Ishte Jeta Juaj nje Liber si do ta Titullonit? Empty Re: Po te Ishte Jeta Juaj nje Liber si do ta Titullonit?

Mesazh nga Click prej Mon Jul 11, 2011 7:27 pm

Un do e titulloja Islam Razz
Click
Click
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 127
Reputation : 1
Join date : 09/07/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Po te Ishte Jeta Juaj nje Liber si do ta Titullonit? Empty Re: Po te Ishte Jeta Juaj nje Liber si do ta Titullonit?

Mesazh nga KITTY prej Sat Jul 30, 2011 11:14 am

kam akoma sh per te jetuar dhe faqe e ktij libri kam shprsen se do te jene me te bukura se ato qe kam kaluar dhe nuk do isha e gatshme qe tani ti vendosja nje titull librit te jetes sime..:))
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 27

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Po te Ishte Jeta Juaj nje Liber si do ta Titullonit? Empty Re: Po te Ishte Jeta Juaj nje Liber si do ta Titullonit?

Mesazh nga Snake prej Sat Jul 30, 2011 11:21 am

Fillim i bukur
Snake
Snake
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 87
Reputation : 0
Join date : 30/07/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Po te Ishte Jeta Juaj nje Liber si do ta Titullonit? Empty Re: Po te Ishte Jeta Juaj nje Liber si do ta Titullonit?

Mesazh nga Sahara prej Thu Aug 25, 2011 10:12 pm

Sikur te isha djale...


sepse eshte nje bote e mashkullit dhe femra luan shume pak rol! edhe pse ndonjehere na genjejne dhe duket sikur kemi te njejtat te drejta me gjinine mashkullore :lol:
Sahara
Sahara
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 133
Reputation : 0
Join date : 25/08/2011
Location : itali

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Po te Ishte Jeta Juaj nje Liber si do ta Titullonit? Empty Re: Po te Ishte Jeta Juaj nje Liber si do ta Titullonit?

Mesazh nga Alessia prej Fri Aug 26, 2011 7:31 am

Mi manchi...

ka shume miq qe i kam shume larg dhe me mungojne...per kete arsye do e titulloja keshtu...


Po te Ishte Jeta Juaj nje Liber si do ta Titullonit? Images?q=tbn:ANd9GcRdTebIde1UY2bDSBpbuaE4YqvJ8xbNwKSiNtRF2qPDZkcd-ymGUg

INTER
Alessia
Alessia
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 1074
Reputation : 0
Join date : 12/08/2011

Shiko profilin e anëtarit http://www.twitter.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Po te Ishte Jeta Juaj nje Liber si do ta Titullonit? Empty Re: Po te Ishte Jeta Juaj nje Liber si do ta Titullonit?

Mesazh nga picasso prej Tue Aug 30, 2011 6:40 pm

titulli: pjese e vetvetes jam edhe une!
picasso
picasso
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 62
Reputation : 0
Join date : 21/08/2011
Age : 41

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Po te Ishte Jeta Juaj nje Liber si do ta Titullonit? Empty Re: Po te Ishte Jeta Juaj nje Liber si do ta Titullonit?

Mesazh nga Master prej Tue Aug 30, 2011 7:36 pm

Dashuri e deshtuar


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Po te Ishte Jeta Juaj nje Liber si do ta Titullonit? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Po te Ishte Jeta Juaj nje Liber si do ta Titullonit? Empty Re: Po te Ishte Jeta Juaj nje Liber si do ta Titullonit?

Mesazh nga picasso prej Tue Aug 30, 2011 8:04 pm

Sahara shkruajti:Sikur te isha djale...


sepse eshte nje bote e mashkullit dhe femra luan shume pak rol! edhe pse ndonjehere na genjejne dhe duket sikur kemi te njejtat te drejta me gjinine mashkullore :lol:te drejta keni me shume...(edhe pse nuk perfitoni nga ato)si psh puna e votes...ju vete nuk i votoni femrat...bota nuk mund te jete e mashkullit!
bota na perket gjitheve njelloj...por disa dine te perfitojne me shume!!!
picasso
picasso
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 62
Reputation : 0
Join date : 21/08/2011
Age : 41

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Po te Ishte Jeta Juaj nje Liber si do ta Titullonit? Empty Re: Po te Ishte Jeta Juaj nje Liber si do ta Titullonit?

Mesazh nga Sahara prej Tue Aug 30, 2011 9:40 pm

po ta marim qe ne baze... femrat nuk i votojme dot se sperfaqesojne te gjitha fushat... por vetem disa... e gjith kjo sepse eshte nje kompleks qe vendos kush te hypi e kush te zbresi dhe qe eshte i perbere nga meshkujt
Sahara
Sahara
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 133
Reputation : 0
Join date : 25/08/2011
Location : itali

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Po te Ishte Jeta Juaj nje Liber si do ta Titullonit? Empty Re: Po te Ishte Jeta Juaj nje Liber si do ta Titullonit?

Mesazh nga picasso prej Tue Aug 30, 2011 9:54 pm

nese kandidon nje femer per deputete
dhe askush se voton....
nese nje deputete do te ngelet vetem ne pushtet(nuk do te ket te tjera te famshme)
pra nese femrat nuk bejn per femrat...pse prisni gje nga meshkujt???
eshte e ditur qe xhelozia e femres ndaj femres eshte shum e madhe...
mendoni se meshkujt qe dalin ne krye jan vertet me te miret???
jo!perkundrazi....ndaj kerkojeni tek vetevetja....
pasi nga parlamenti fillojn te drejtat...dhe mos harroni
se dhe meshkujt po e vuajne kete te ashtuquajtur elite!
votoni femrat(dhe nese nuk behet me mire)te pakten do ndryshoje disi panorama
picasso
picasso
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 62
Reputation : 0
Join date : 21/08/2011
Age : 41

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Po te Ishte Jeta Juaj nje Liber si do ta Titullonit? Empty Re: Po te Ishte Jeta Juaj nje Liber si do ta Titullonit?

Mesazh nga Sahara prej Tue Aug 30, 2011 10:07 pm

eshte e vertete qe femrat jane xheloze per njera tjetren... ti do te thuash bashkimi ben fuqine.. ashu eshte!

po dhe ta vesh re... nga ana fetare... jezusi eshte burre
nga jeta e perditshme... per gruan ishte turp te divorcoheshe... ndersa per burrin jo
nga ana revolucionare.. ghandi eshte burre
Sahara
Sahara
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 133
Reputation : 0
Join date : 25/08/2011
Location : itali

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Po te Ishte Jeta Juaj nje Liber si do ta Titullonit? Empty Re: Po te Ishte Jeta Juaj nje Liber si do ta Titullonit?

Mesazh nga Master prej Tue Aug 30, 2011 10:11 pm

ca lidhje kan me temen komentet spo kuptoj


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Po te Ishte Jeta Juaj nje Liber si do ta Titullonit? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Po te Ishte Jeta Juaj nje Liber si do ta Titullonit? Empty Re: Po te Ishte Jeta Juaj nje Liber si do ta Titullonit?

Mesazh nga picasso prej Tue Aug 30, 2011 10:18 pm

MaSt3r shkruajti:ca lidhje kan me temen komentet spo kuptoj
epo 1000 tituj smund ti japim jetes soone...kjo eshte nje lloj teme rrjet mirimange...qe shkon e zgjerohet deri ne pafundsi
picasso
picasso
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 62
Reputation : 0
Join date : 21/08/2011
Age : 41

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Po te Ishte Jeta Juaj nje Liber si do ta Titullonit? Empty Re: Po te Ishte Jeta Juaj nje Liber si do ta Titullonit?

Mesazh nga picasso prej Tue Aug 30, 2011 10:22 pm

Sahara shkruajti:eshte e vertete qe femrat jane xheloze per njera tjetren... ti do te thuash bashkimi ben fuqine.. ashu eshte!

po dhe ta vesh re... nga ana fetare... jezusi eshte burre
nga jeta e perditshme... per gruan ishte turp te divorcoheshe... ndersa per burrin jo
nga ana revolucionare.. ghandi eshte burre


ndoshta ka te drejt master.ndoshta duhet te hapersh nje tem te re me kete titull...por meqe e nisa dhe nuk e kane censuruar akoma po te them divorcin un per vete e shikoj(kur ka femij ne mes)si nje shkaterrim famijljejesi per mashkullin dhe per femren ka te njejten vler...
persa i perket revulucioneve kthehemi ne te njejten pike...duhet te mbeshtesni idete tuaja duke shpresuar te mos jen teper revulucionare
picasso
picasso
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 62
Reputation : 0
Join date : 21/08/2011
Age : 41

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Po te Ishte Jeta Juaj nje Liber si do ta Titullonit? Empty Re: Po te Ishte Jeta Juaj nje Liber si do ta Titullonit?

Mesazh nga Sahara prej Tue Aug 30, 2011 10:27 pm

picasso shkruajti:
persa i perket revulucioneve kthehemi ne te njejten pike...duhet te mbeshtesni idete tuaja duke shpresuar te mos jen teper revulucionare

ahahhaha e bukur kjo... duke shpresuar qe mos te jene teper revolucionare... shpresoj qe te kesh bere shaka, ose jam une qe i shoh gjerat drejt e drejt... si ka mundesi qe nje ide te mos jete teper revolucionare?


revolucion do te thote te ndryshosh gati gjithcka ne nje sistem qe ste pelqen.
Sahara
Sahara
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 133
Reputation : 0
Join date : 25/08/2011
Location : itali

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Po te Ishte Jeta Juaj nje Liber si do ta Titullonit? Empty Re: Po te Ishte Jeta Juaj nje Liber si do ta Titullonit?

Mesazh nga picasso prej Tue Aug 30, 2011 10:38 pm

teper esht fjal negative....cdo gje te tepert eshte e demshme
ne nje film qe spo me kujtohet titulli...femrat shpikin nje virus per te zhdukur meshkuj pa perjashtim(kjo psh eshte teper)
picasso
picasso
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 62
Reputation : 0
Join date : 21/08/2011
Age : 41

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Po te Ishte Jeta Juaj nje Liber si do ta Titullonit? Empty Re: Po te Ishte Jeta Juaj nje Liber si do ta Titullonit?

Mesazh nga Sahara prej Tue Aug 30, 2011 10:45 pm

po ky shembulli qe dhe ti eshte ne ekstrem, jo i tepert!
Sahara
Sahara
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 133
Reputation : 0
Join date : 25/08/2011
Location : itali

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Po te Ishte Jeta Juaj nje Liber si do ta Titullonit? Empty Re: Po te Ishte Jeta Juaj nje Liber si do ta Titullonit?

Mesazh nga picasso prej Tue Aug 30, 2011 10:50 pm

lol epo meqe doje te ishe djal....dhe nuk te duket teper...ca te them une i varfri...un kaq mend kam une:(
picasso
picasso
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 62
Reputation : 0
Join date : 21/08/2011
Age : 41

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Po te Ishte Jeta Juaj nje Liber si do ta Titullonit? Empty Re: Po te Ishte Jeta Juaj nje Liber si do ta Titullonit?

Mesazh nga Master prej Wed Aug 31, 2011 6:21 am

Ju lutem per te mos fshire postimet permajuni temes

Nese keni ndonje teme qe ju pelqen mudneni ta hapni..


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Po te Ishte Jeta Juaj nje Liber si do ta Titullonit? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Po te Ishte Jeta Juaj nje Liber si do ta Titullonit? Empty Re: Po te Ishte Jeta Juaj nje Liber si do ta Titullonit?

Mesazh nga Sahara prej Wed Aug 31, 2011 9:27 pm

picasso shkruajti:lol epo meqe doje te ishe djal....dhe nuk te duket teper...ca te them une i varfri...un kaq mend kam une:(

nejse... eshte hipotetike!
Sahara
Sahara
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 133
Reputation : 0
Join date : 25/08/2011
Location : itali

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Po te Ishte Jeta Juaj nje Liber si do ta Titullonit? Empty Re: Po te Ishte Jeta Juaj nje Liber si do ta Titullonit?

Mesazh nga Master prej Thu Sep 01, 2011 10:37 pm

netet pa gjum...


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Po te Ishte Jeta Juaj nje Liber si do ta Titullonit? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Po te Ishte Jeta Juaj nje Liber si do ta Titullonit? Empty Re: Po te Ishte Jeta Juaj nje Liber si do ta Titullonit?

Mesazh nga Sahara prej Thu Sep 01, 2011 10:38 pm

futja i tas me caj master
Sahara
Sahara
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 133
Reputation : 0
Join date : 25/08/2011
Location : itali

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Po te Ishte Jeta Juaj nje Liber si do ta Titullonit? Empty Re: Po te Ishte Jeta Juaj nje Liber si do ta Titullonit?

Mesazh nga Vizitor prej Fri Sep 02, 2011 2:41 pm

Deshtim

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Po te Ishte Jeta Juaj nje Liber si do ta Titullonit? Empty Re: Po te Ishte Jeta Juaj nje Liber si do ta Titullonit?

Mesazh nga Master prej Thu Sep 08, 2011 4:20 pm

kapitull i pa mbyllur


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Po te Ishte Jeta Juaj nje Liber si do ta Titullonit? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Po te Ishte Jeta Juaj nje Liber si do ta Titullonit? Empty Re: Po te Ishte Jeta Juaj nje Liber si do ta Titullonit?

Mesazh nga Master prej Thu Sep 08, 2011 4:22 pm

esi edhte e dashura ime Razz


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Po te Ishte Jeta Juaj nje Liber si do ta Titullonit? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Po te Ishte Jeta Juaj nje Liber si do ta Titullonit? Empty Re: Po te Ishte Jeta Juaj nje Liber si do ta Titullonit?

Mesazh nga Vizitor prej Thu Sep 08, 2011 4:28 pm

MaSt3r shkruajti:esi edhte e dashura ime Razz
Po te Ishte Jeta Juaj nje Liber si do ta Titullonit? 4080940201
Master dashuria ime e re

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Po te Ishte Jeta Juaj nje Liber si do ta Titullonit? Empty Re: Po te Ishte Jeta Juaj nje Liber si do ta Titullonit?

Mesazh nga Master prej Thu Sep 08, 2011 4:32 pm

fillimi i mbare Razz


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Po te Ishte Jeta Juaj nje Liber si do ta Titullonit? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Po te Ishte Jeta Juaj nje Liber si do ta Titullonit? Empty Re: Po te Ishte Jeta Juaj nje Liber si do ta Titullonit?

Mesazh nga Vizitor prej Thu Sep 08, 2011 4:38 pm

Mendoj dhe mbarimi do jete i mbare Razz

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Po te Ishte Jeta Juaj nje Liber si do ta Titullonit? Empty Re: Po te Ishte Jeta Juaj nje Liber si do ta Titullonit?

Mesazh nga Sarita prej Mon Jan 09, 2012 6:51 pm

''E huaja''
Sarita
Sarita
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 404
Reputation : 3
Join date : 11/07/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Po te Ishte Jeta Juaj nje Liber si do ta Titullonit? Empty Re: Po te Ishte Jeta Juaj nje Liber si do ta Titullonit?

Mesazh nga Master prej Mon Jan 09, 2012 7:14 pm

i vuajturi


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Po te Ishte Jeta Juaj nje Liber si do ta Titullonit? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Po te Ishte Jeta Juaj nje Liber si do ta Titullonit? Empty Re: Po te Ishte Jeta Juaj nje Liber si do ta Titullonit?

Mesazh nga Estrela prej Fri Feb 17, 2012 5:04 pm

Roman i paperfunduar Very Happy
Estrela
Estrela
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 282
Reputation : 6
Join date : 17/02/2012

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Po te Ishte Jeta Juaj nje Liber si do ta Titullonit? Empty Re: Po te Ishte Jeta Juaj nje Liber si do ta Titullonit?

Mesazh nga Master prej Fri Feb 17, 2012 5:20 pm

Fillim i veshtire


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Po te Ishte Jeta Juaj nje Liber si do ta Titullonit? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Po te Ishte Jeta Juaj nje Liber si do ta Titullonit? Empty Re: Po te Ishte Jeta Juaj nje Liber si do ta Titullonit?

Mesazh nga Anakonda prej Tue Mar 13, 2012 5:41 am

dashuri,vrastare.
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Po te Ishte Jeta Juaj nje Liber si do ta Titullonit? Empty Re: Po te Ishte Jeta Juaj nje Liber si do ta Titullonit?

Mesazh nga Melodia prej Tue Mar 13, 2012 1:45 pm

dalleget e jetes
Melodia
Melodia
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 40
Reputation : 0
Join date : 06/02/2012

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Po te Ishte Jeta Juaj nje Liber si do ta Titullonit? Empty Re: Po te Ishte Jeta Juaj nje Liber si do ta Titullonit?

Mesazh nga Master prej Tue Mar 13, 2012 6:52 pm

I pa fati


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Po te Ishte Jeta Juaj nje Liber si do ta Titullonit? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Po te Ishte Jeta Juaj nje Liber si do ta Titullonit? Empty Re: Po te Ishte Jeta Juaj nje Liber si do ta Titullonit?

Mesazh nga Sarita prej Mon Apr 02, 2012 3:56 pm

E rrethuar me genjeshtra
Sarita
Sarita
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 404
Reputation : 3
Join date : 11/07/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Po te Ishte Jeta Juaj nje Liber si do ta Titullonit? Empty Re: Po te Ishte Jeta Juaj nje Liber si do ta Titullonit?

Mesazh nga Anakonda prej Sat Apr 07, 2012 4:41 am

lufte ndjenjash.........
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Po te Ishte Jeta Juaj nje Liber si do ta Titullonit? Empty Re: Po te Ishte Jeta Juaj nje Liber si do ta Titullonit?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi