Programe Forum - Welcome
Pushimet rindezin pasionin mes Hamilton-Scherzinger Burimi i lajmit: /rtvfan.net/ People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Pushimet rindezin pasionin mes Hamilton-Scherzinger Burimi i lajmit: /rtvfan.net/

Shko poshtë

Pushimet rindezin pasionin mes Hamilton-Scherzinger Burimi i lajmit: /rtvfan.net/ Empty Pushimet rindezin pasionin mes Hamilton-Scherzinger Burimi i lajmit: /rtvfan.net/

Mesazh nga Master prej Fri Jun 01, 2012 8:47 pm

Pushimet rindezin pasionin mes Hamilton-Scherzinger Burimi i lajmit: /rtvfan.net/ Hamiltonnicolenicole1-300x195
SHBA – Piloti i Formulës 1, Lewis Hamilton dhe këngëtarja Nicole Scherzinger duket se kanë lënë pas kohët e vështira, ndërsa u dukën thellësisht të dashuruar me njëri-tjetrin, gjatë disa ditë pushimesh që po kalojnë në Itali. Pas katër vitesh lidhje, çifti vendosi të ndahej në tetor 2011, por disa muaj distancë bënë që të zbuteshin mosdakordësitë dhe tashmë të kanë nisur edhe një herë historinë e tyre nga fillimi. Nga bregdeti italian, 33-vjeçarja, ish-liderja e “Pussycat Dolls”, tregoi një formë të admirueshme me bikini, ndërsa Hamilton dukej vazhdimisht i tërhequr pas partneres së tij, duke mos mundur të shkëpuste duart prej saj. Burimi i lajmit: /rtvfan.net/


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Pushimet rindezin pasionin mes Hamilton-Scherzinger Burimi i lajmit: /rtvfan.net/ Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pushimet rindezin pasionin mes Hamilton-Scherzinger Burimi i lajmit: /rtvfan.net/ Empty Re: Pushimet rindezin pasionin mes Hamilton-Scherzinger Burimi i lajmit: /rtvfan.net/

Mesazh nga Anakonda prej Fri Jun 08, 2012 10:34 am

qernkan bashkuar keta te dy;sikur ishin ndare te shkretet
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi