Programe Forum - Welcome
Pershndetje te gjitheve... People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Pershndetje te gjitheve...

Shko poshtë

Pershndetje te gjitheve... Empty Pershndetje te gjitheve...

Mesazh nga Almita prej Fri Jun 08, 2012 10:01 am

Pershendetje te dashur anetare.Jam alma nga burreli;me ftuan ne ket forum ndaj me mireprisni.


"Jeta s'esht nje enderr,ku te gjith e shikojn;jeta esht nje realitet ku te gjith e perjetojn"
Almita
Almita
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 690
Reputation : 9
Join date : 08/06/2012
Age : 22

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershndetje te gjitheve... Empty Re: Pershndetje te gjitheve...

Mesazh nga Anakonda prej Fri Jun 08, 2012 10:18 am

Mireserdhe motraaaaaaaaaaaaaaaaaaa mireserdhe jhngfc kix kix hfhdhdd per ty e dashur....
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershndetje te gjitheve... Empty Re: Pershndetje te gjitheve...

Mesazh nga Almita prej Fri Jun 08, 2012 1:17 pm

shum faleminderit te dua shum motra jote kix puuub shshss jam e lumtur qe u bashkova me ju


"Jeta s'esht nje enderr,ku te gjith e shikojn;jeta esht nje realitet ku te gjith e perjetojn"
Almita
Almita
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 690
Reputation : 9
Join date : 08/06/2012
Age : 22

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershndetje te gjitheve... Empty Re: Pershndetje te gjitheve...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi