Programe Forum - Welcome
Cili ekip do te fitoje Euro 2012: People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Cili ekip do te fitoje Euro 2012:

 :: Sport :: Futboll

Shko poshtë

Cili ekip do te fitoje Euro 2012:

Cili ekip do te fitoje Euro 2012: I_vote_lcap14%Cili ekip do te fitoje Euro 2012: I_vote_rcap 14% 
[ 2 ]
Cili ekip do te fitoje Euro 2012: I_vote_lcap57%Cili ekip do te fitoje Euro 2012: I_vote_rcap 57% 
[ 8 ]
Cili ekip do te fitoje Euro 2012: I_vote_lcap0%Cili ekip do te fitoje Euro 2012: I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Cili ekip do te fitoje Euro 2012: I_vote_lcap0%Cili ekip do te fitoje Euro 2012: I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Cili ekip do te fitoje Euro 2012: I_vote_lcap21%Cili ekip do te fitoje Euro 2012: I_vote_rcap 21% 
[ 3 ]
Cili ekip do te fitoje Euro 2012: I_vote_lcap0%Cili ekip do te fitoje Euro 2012: I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Cili ekip do te fitoje Euro 2012: I_vote_lcap7%Cili ekip do te fitoje Euro 2012: I_vote_rcap 7% 
[ 1 ]
 
Totali i votave : 14

Cili ekip do te fitoje Euro 2012: Empty Cili ekip do te fitoje Euro 2012:

Mesazh nga Master prej Sat Jun 09, 2012 9:36 pm

Cili ekip do te fitoje Euro 2012:


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Cili ekip do te fitoje Euro 2012: Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cili ekip do te fitoje Euro 2012: Empty Re: Cili ekip do te fitoje Euro 2012:

Mesazh nga Master prej Sat Jun 09, 2012 9:37 pm

Mendoj qe italia(me sakt shpresoj)


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Cili ekip do te fitoje Euro 2012: Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cili ekip do te fitoje Euro 2012: Empty Re: Cili ekip do te fitoje Euro 2012:

Mesazh nga Alessia prej Mon Jun 11, 2012 6:20 am

se besoj se e fiton it..


Cili ekip do te fitoje Euro 2012: Images?q=tbn:ANd9GcRdTebIde1UY2bDSBpbuaE4YqvJ8xbNwKSiNtRF2qPDZkcd-ymGUg

INTER
Alessia
Alessia
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 1074
Reputation : 0
Join date : 12/08/2011

Shiko profilin e anëtarit http://www.twitter.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cili ekip do te fitoje Euro 2012: Empty Re: Cili ekip do te fitoje Euro 2012:

Mesazh nga Alea prej Wed Jun 13, 2012 5:34 pm

Gjermania pres...Very Happy
Alea
Alea
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 28
Reputation : 4
Join date : 13/06/2012
Location : In Earth...

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cili ekip do te fitoje Euro 2012: Empty Re: Cili ekip do te fitoje Euro 2012:

Mesazh nga stv2008 prej Sun Jun 17, 2012 5:51 pm

Deutschland e fiton besoj une ne se jo atehere eshte e pa diskutushme Espania


Cili ekip do te fitoje Euro 2012: Rmjllujpg
Cili ekip do te fitoje Euro 2012: 2uz7cp0Cili ekip do te fitoje Euro 2012: 2uz7cp0Cili ekip do te fitoje Euro 2012: 2hwhe1_thjpgCili ekip do te fitoje Euro 2012: 2uz7cp0Cili ekip do te fitoje Euro 2012: 2uz7cp0
stv2008
stv2008
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 498
Reputation : 12
Join date : 15/07/2011
Location : DEUTSCHLAND

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cili ekip do te fitoje Euro 2012: Empty Kush mendoni se e fiton "EURO 2012"?

Mesazh nga Anakonda prej Mon Jun 25, 2012 5:29 pm

Italia
Hollanda
Gjermania
Rusia
Anglia
Spanja
Portugalia
Cekia
Polonia
Greqia
Franca
Danimarka
Kroacia
Ukraina
Irlanda
Suedia
Votoni dhe jepni komentet tuaja!
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cili ekip do te fitoje Euro 2012: Empty Re: Cili ekip do te fitoje Euro 2012:

Mesazh nga Master prej Mon Jun 25, 2012 7:14 pm

U bashkua meqe egziston


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Cili ekip do te fitoje Euro 2012: Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cili ekip do te fitoje Euro 2012: Empty Re: Cili ekip do te fitoje Euro 2012:

Mesazh nga VLoNjate prej Sun Jul 01, 2012 10:28 pm

Isha e vetmja qe votoj Spanja Very Happy dhe ja ku me doli fjala..

t'plasin nga inati t gjith ata qe ishin KUNDRA Razz


ןค๓ ﻮ๏ς ๓є tคкtเк ๔๏ ๒єן รเ tђє๓ ยภє ๔ђє קเк
VLoNjate
VLoNjate
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 518
Reputation : 3
Join date : 05/11/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cili ekip do te fitoje Euro 2012: Empty Re: Cili ekip do te fitoje Euro 2012:

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 :: Sport :: Futboll

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi