Programe Forum - Welcome
SA NACIONALIST DHE PATRIOT MENDONI SE JENI People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


SA NACIONALIST DHE PATRIOT MENDONI SE JENI

Shko poshtë

SA NACIONALIST DHE PATRIOT MENDONI SE JENI Empty SA NACIONALIST DHE PATRIOT MENDONI SE JENI

Mesazh nga Master prej Fri Jul 01, 2011 11:21 pm

THONI KETU PRA,SA E NDJENI VETEN SHQIPTAR,SA NACIONALIST JENI,A E VENDOSNI SHQIPERINE MBI INTERESAT TUAJA,SA ATDHETAR DUHET TE JEMI?
TE GJITH E NJOHIM EPOKEN HITLERIANE NE GJERMANI DHE POPULLIN GJERMAN QE ESHTE POPULLI ME NACIONALIST NE BOTE, QE NJE THIRRJE BERI UDHEHEQESI I TYRE"GJERMANIA ESHTE NE RREZIK" DHE USHTRIA GJERMANE ARRITI NE 40 MILION USHTAR
E.


SI E KUPTONI JU NACIONALIZMIN DHE ATDHETARINE,NA TREGONI KETU...
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

SA NACIONALIST DHE PATRIOT MENDONI SE JENI Empty Re: SA NACIONALIST DHE PATRIOT MENDONI SE JENI

Mesazh nga T_o_n_i prej Tue Jul 05, 2011 7:45 pm

e veshtir kjo si teme ...te thuash jam ...do pesesh veten pse te jem?!!! te thuash sjam ... do pyetesh pse sje?!! ndaj me mire po e le me ate cfar te ofron vendi yt aq duhet te jesh nacionalist ..ndryshe me nacionalizmin e tepruar humbet dicka tjeter qe mund te shijosh me mire e me bukur diku tjeter
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 56
Reputation : 0
Join date : 01/07/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

SA NACIONALIST DHE PATRIOT MENDONI SE JENI Empty Re: SA NACIONALIST DHE PATRIOT MENDONI SE JENI

Mesazh nga Anakonda prej Sat Apr 07, 2012 5:58 am

patriote jam.Sepse ne chat un hy me nickun ShqiptarjaKinge...ndersa nacionaliste se kuptoj
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

SA NACIONALIST DHE PATRIOT MENDONI SE JENI Empty Re: SA NACIONALIST DHE PATRIOT MENDONI SE JENI

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi