Programe Forum - Welcome
Euro 2012, foto shokuese e trajnerit kroat, puthet në buzë me një mashkull People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Euro 2012, foto shokuese e trajnerit kroat, puthet në buzë me një mashkull

Shko poshtë

Euro 2012, foto shokuese e trajnerit kroat, puthet në buzë me një mashkull Empty Euro 2012, foto shokuese e trajnerit kroat, puthet në buzë me një mashkull

Mesazh nga Master prej Mon Jun 11, 2012 8:33 pm

Euro 2012, foto shokuese e trajnerit kroat, puthet në buzë me një mashkull Bilicputhet
Pas përfundimit të ndeshjes me Irlandën, në Poznan të Polonisë trajneri kroat është kapur në një pozicion të pafavorshëm madje shokues në fushë. Kur ndeshja kishte përfunduar me rezultatin 3-1, një tifoz kaloi në fushë dhe puthi në buzë teknikun e Kroacisë, Slaven Bilic.

Para këtij gjesti trajneri ishte bërë objekt diskutimesh për kapuçin e çuditshëm që e mbajti përgjatë 90 minutave të takimit. Puthja spontane ka bërë që Bilic të jetë i pranishëm të hënën në mediat e gjithë botës.


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Euro 2012, foto shokuese e trajnerit kroat, puthet në buzë me një mashkull Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Euro 2012, foto shokuese e trajnerit kroat, puthet në buzë me një mashkull Empty Re: Euro 2012, foto shokuese e trajnerit kroat, puthet në buzë me një mashkull

Mesazh nga Anakonda prej Mon Jun 18, 2012 5:45 am

mos u merzit ka dal ligji;e vrasin mendjen ata ne fakt;kto vec marrin fame
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi