Programe Forum - Welcome
Shprehje tipike te qytetit tuaj People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Shprehje tipike te qytetit tuaj

Shko poshtë

Shprehje tipike te qytetit tuaj Empty Shprehje tipike te qytetit tuaj

Mesazh nga Master prej Fri Jul 01, 2011 11:34 pm

Ketu tek kjo teme shkruani shprehje tipike te zones , qytetit tuaj...
ato me te vecantat....
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shprehje tipike te qytetit tuaj Empty Re: Shprehje tipike te qytetit tuaj

Mesazh nga Anakonda prej Sat Apr 07, 2012 6:00 am

Buce,dak,bujrum etj.......................
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi