Programe Forum - Welcome
Sekreti i fizikut të Tom Cruise People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Sekreti i fizikut të Tom Cruise

Shko poshtë

Sekreti i fizikut të Tom Cruise Empty Sekreti i fizikut të Tom Cruise

Mesazh nga Master prej Tue Jun 12, 2012 5:44 am

Sekreti i fizikut të Tom Cruise Tom5745732-e1339264307915
Tom Cruise është 49 vjeç dhe për të pasur një trup si ai që shihet në foto ka një sekret (përveç stërvitjes).
Aktori hollivudian vesh një “kostum akulli” pas çdo skene aksioni në mënyrë që muskujt t’i mbajë sa më funksionalë të jetë e mundur.
Kështu thotë Simon Pegg, protagonist në filmin ‘Mission Impossible-Ghost Protocol’. Pegg e zbuloi sekretin e kolegut në sheshxhirim, njofton TCH.
Ai theksoi për ‘The Sun’ se Tom Cruise “ka një kostum special”.
“E vë rreth muskujve për t’i ftohur. Duke qenë se punon intensivisht është e rëndësishme për të që ditën tjetër të jetë në gjendje të lëvizë”, deklaron Simon Pegg.


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Sekreti i fizikut të Tom Cruise Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sekreti i fizikut të Tom Cruise Empty Re: Sekreti i fizikut të Tom Cruise

Mesazh nga Anakonda prej Mon Jun 18, 2012 5:43 am

mire qe nuk i ka rreshqit dora e me ra e me the naj krah a naj kembe
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi