Programe Forum - Welcome
Është 36 vjeçare, ka dy nipa dhe lindi trinjakë People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Është 36 vjeçare, ka dy nipa dhe lindi trinjakë

Shko poshtë

Është 36 vjeçare, ka dy nipa dhe lindi trinjakë Empty Është 36 vjeçare, ka dy nipa dhe lindi trinjakë

Mesazh nga Master prej Sun Jul 03, 2011 8:40 pm

Është 36 vjeçare, ka dy nipa dhe lindi trinjakë F.0630222853125_m

Bullgarja 36 vjeçare lindi trinjakë, respektivisht fëmijën e dhjetë, njëmbëdhjetë dhe dymbëdhjetë. Foshnjat, dy djem e një vajzë, edhe pse kanë lindur tre muaj para kohe, gëzojnë shëndet të mirë.
Të porsalindurit peshojnë 1,720, 1,640 kilogramë dhe një kilogramë e gjysmë.

Kjo grua fëmijën e parë e lindi kur ishte në moshën 12 vjeçare, ndërsa tash ka edhe dy nipa. Gruaja e lumtur trinjakët i lindi në spitalin e Plodlivit në pjesën jugore të Bullgarisë, njoftuan mediat bullgare. /Telegrafi/
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi