Programe Forum - Welcome
LAMTUMIRE pergjithmone dashuria ime e paarritshme!  People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


LAMTUMIRE pergjithmone dashuria ime e paarritshme!

Shko poshtë

LAMTUMIRE pergjithmone dashuria ime e paarritshme!  Empty LAMTUMIRE pergjithmone dashuria ime e paarritshme!

Mesazh nga Master prej Tue Jun 19, 2012 5:38 pm

LAMTUMIRE pergjithmone dashuria ime e paarritshme! “Lamtumire” dashuria ime e pamundur...
Ne enderr si nje mankth me vjen. Qan, dhe
luan me mua… Iken vjen pa me then asnje fjale. Tashme ke ikur… Por
kur do te vish perseri? Ndoshta neser…? Po nuk erdhe neser…?
Ndoshta pasneser… Dhe e di qe do vish dhe te pres me lot ne sy…
Vall me te vertet do te vish pa ikur perseri?! Ike duke me dhuruar
dhimbjen si kujtim… Edhe pse se doja duhet ta pranoja. Tashme vetem
per dicka te falenderoj… Se ti me mesove cishte dashuria.
Faleminderit per gjithcka, qofte dhimbje lot nete pa gjum gezime
dashuri… Nese svjen ne kete bote… Nje cope parajse do ta ruaj per ty
une
tani nuk e di se cpo ndodh pa ty qe nga dita e ndarjes sone lotet kane
zene vend ne syte e mi. nuk mundem ti ndal dot edhe pse e di dhuem mire
qe jane te pa merituar. me kujtohen shume gjera njehohesisht… shume
momente qe nuk mund ti harroj shume caste qe me bejne te vuaj. mendova
se ndarja do me bente te te harroja por nuk po ndodh aspak keshtu.
perkundrazi! ajo po me ben te te dua me shume po me shton me shume ate
mall te zjarrte qe kisha kohe qe e ndjeja. e di mire qe po mundohesh te
ndertosh nje jete te re atje… larg nga te gjithe nga gjithcka dhe nga
une.. te uroj me gjithe forcen e shpirtit te jesh i lumtur… ndoshta
kete fat te ka rezervuar jeta! por kur ti te jetosh ate jete te re kur
te kesh prane dike tjeter ktheje edhe njehere koken nga e shkuara… me
co njeher neper mend sepse kujtimi im nuk eshte vrases per ty… ajo do
te jete thjesht nje aventure e bukur e moshes! mos u mendo se sime bere
te vuaj aq shume as mos u pendo! rri e qete sepse une te dua me gjithe
shpirt e te kam falur gjithcka… vetem mendo se dikur kam qene e
shkuara jote se zemren time ta fala krejtesisht ty! do te ndihesha me
mire nese ti nje dite do te ndjeje pak nostalgji per ndjenjen tone
qofte edhe per nje cast te vetem. Vetem mendo se diku larg hapesires qe
na ndan eshte nje shpirt qe vuan per ty qe do te te prese perjetesisht!
eh! malli me ka mbytur… ne cdo cast me del fytyra jote. me kumbojne
ne vesh fjalet dhe premtimet e tua! ne cdo enderr me shfaqesh duke
buzeqeshur sapo zgjohem kuptoj se ishte thjesht enderr e bukur dhe me
pas trishtohem… qaj mbytem me lot se me duket sikur keshtu do te
kthej serisht por ky eshte vetem nje pretekst per te jetuar ne
genjeshtra per tu shmangur realitetit te hidhur qe po me shkaterron pak
nga pak. tani jemi vertdet larg dhe une prane kam vetem kujtimet e cdo
dite qe kemi kaluar bashke… prane kam vetem mallin qe me djek e
pervelon ashtu si llava e nje vullkani qe shkaterron cdo gje qe ka
perpara. ashtu dhe malli qe kam per ty nuk po me le te jetoj jeten time
me ben te hedh poshte cdol mundesi per te qene e lumtur… ndoshta
heren tjeter qe do te shihemi do te kesh ne krah dike tjeter dhe nga
une ndoshta sdo ti kthesh syte as
per te me pershendetur. ndoshta
do te kesh harruar se dikur kam ekzistuar ne jeten tende dhe kjo do te
jete tronditja qe do te me shkaktoje me shume dhimbje… e megjithate
une do te jem serisht ajo qe do te shoh nga larg lumturine tende por
kurre nuk do te behem nje e trete ne lidhjen tuaj sepse ti ndoshta do
te ndjesh per ate pasion te mallshem qe me bere ta jetoj vetem ti…
une nuk dua te vuash e te ndjesh te njejten dhimbje te cilen dikur ma
bere ta jetoja… une do te kenaqem vetem me lumturine tende sepse
keshtu te pakten do te jem me e qete. duhet te mesohem me humbjen
tende, me idene se nuk do te jesh kurre i imi, por nuk mundem te te
mos mendoj qofte edhe per nje cast te vetem, sepse ti je kudo… ne cdo
lot trishtimi je ti, ne cdo cast dhimbje je ti… je kudo , ne cdo
pjese te qenjes sime, por teper larg dhe e pa arritshme… je thesari
me i cmuar qe nuk munda ta kem kurre, mbreteresha e mbreterise DASHURIA
ne te cilen nuk mund te jem as sherbetor… tani LAMTUMIRE pergjithmone
dashuria ime e paarritshme! “Lamtumire” dashuria ime e pamundur...


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

LAMTUMIRE pergjithmone dashuria ime e paarritshme!  Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

LAMTUMIRE pergjithmone dashuria ime e paarritshme!  Empty Re: LAMTUMIRE pergjithmone dashuria ime e paarritshme!

Mesazh nga Alessia prej Tue Jun 19, 2012 8:31 pm

Sa e bukuuuur!!! Very Happy


LAMTUMIRE pergjithmone dashuria ime e paarritshme!  Images?q=tbn:ANd9GcRdTebIde1UY2bDSBpbuaE4YqvJ8xbNwKSiNtRF2qPDZkcd-ymGUg

INTER
Alessia
Alessia
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 1074
Reputation : 0
Join date : 12/08/2011

Shiko profilin e anëtarit http://www.twitter.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

LAMTUMIRE pergjithmone dashuria ime e paarritshme!  Empty Re: LAMTUMIRE pergjithmone dashuria ime e paarritshme!

Mesazh nga Anakonda prej Mon Aug 13, 2012 6:22 am

Ajo : ckemi jhngfc..
Ai : midis nesh ka marre fund !
Ajo : Perse ? (shperthen ne lot)
ai : hahahaha me vjen per te qeshur..akoma nuk e ke kuptuar qe jam tallur me ty tere kohes ?
Ajo : nuk te besoj,sepse ajo qe ke ndjere ka qene e vertete !
Ai : beso c'te duash, une kam nje tjeter !
Ajo : joo,nuk mund ta besoj, nuk mund te jete e vertete !
Ai : do ta kuptosh kur te na shohesh bashke..
Ajo : jo, nuk dua tju shoh bashke, nuk do mundja..
Ai : (largohet) te nesermen vajza shkon ne shkolle dhe sheh djalin nen shoqerine e nje vajze tjeter e i shkon prane..
Ajo : atehere qenka e vertete qe ke nje tjeter ?
Ai : PO.
Ajo : duket qarte qe nuk te kam interesuar ndonjeher
ai : e vertete,as1 here nuk me ke pelqyer vertete
ajo : (largohet) pas nje jave djali largohet nga qyteti sepse e dinte qe kishte tumor dhe nuk donte qe vajza ta merte vesh.
Pasi u transferua atje,mjeket nuk i dhane me shume se 1 jave jete.. Ai donte te shihte te dashuren e tij te zemres per te fundit here e rikthehet ne qytet.
Ajo : cfar ben ketu ??
Ai : dua te prek per here te fundit buzet e tua e te ndjej aromen tende. E puth vajzen dhe largohet. Ajo nuk e kuptoi sjellen e tij. Pas nje jave ajo merr nje leter :
'' E dashur ,me fal nese te kam bere te vuash. Kam zbuluar se kam tumor dhe doja qe te me harroje, por mesa duket, te me shihje me nje tjeter te ka bere vertete keq. Me vjen keq per ate qe te bera. Nuk pres te me falesh. U largova prej teje vetem qe ti te mos e merrje vesh kurre per semundjen time, por me pas mjeket me dhane vetem 1 jave jete e kisha deshire te te shihja serish. Mos vuaj..! Me harro shpejt :'(
Kujto 1 gje, kur te thashe se jam tallur me ty, ishte nje genjeshter,une per ty do kisha dhene jeten. Ti nuk do ta harrosh kurre te keqen qe te kam bere, ndersa une nuk do ta harroj kurre te miren qe me ke falur ti ♥️ :'(

Lamtumire vogelushe :'(:'(:'(
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

LAMTUMIRE pergjithmone dashuria ime e paarritshme!  Empty Re: LAMTUMIRE pergjithmone dashuria ime e paarritshme!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi