Programe Forum - Welcome
Cfare ngjyre ka shpirti juaj? People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Cfare ngjyre ka shpirti juaj?

Shko poshtë

Cfare ngjyre ka shpirti juaj? Empty Cfare ngjyre ka shpirti juaj?

Mesazh nga Anakonda prej Wed Jun 20, 2012 5:47 am

ngjyre te zeze....
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare ngjyre ka shpirti juaj? Empty Re: Cfare ngjyre ka shpirti juaj?

Mesazh nga KITTY prej Wed Jun 20, 2012 8:39 pm

e bardhe me nuanca te zeza..Razz
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 26

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare ngjyre ka shpirti juaj? Empty Re: Cfare ngjyre ka shpirti juaj?

Mesazh nga SunShiNe prej Wed Jun 20, 2012 8:45 pm

varet nga gjendja shpirterore, po me te shumten e kohes e kam grih...


Duke u perpjekur per te qen e sjellshem me te tjeret shpesh e gjej veten , me shpirtin plot shirita, nuk ka rendesi . Truri im mbyllet... degjoj,pergjigjem, dhe te tjeret jane teper memec per te kuptuar qe une nuk jam ...!
SunShiNe
SunShiNe
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 642
Reputation : 25
Join date : 14/04/2012

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare ngjyre ka shpirti juaj? Empty Re: Cfare ngjyre ka shpirti juaj?

Mesazh nga Master prej Wed Jun 20, 2012 8:49 pm

si akullore me vanilje


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Cfare ngjyre ka shpirti juaj? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare ngjyre ka shpirti juaj? Empty Re: Cfare ngjyre ka shpirti juaj?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi