Programe Forum - Welcome
8 pyetje pa pergjigje... People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


8 pyetje pa pergjigje...

Shko poshtë

8 pyetje pa pergjigje... Empty 8 pyetje pa pergjigje...

Mesazh nga Anakonda prej Wed Jun 20, 2012 6:17 am

1. Pse "ndare" shkuhet bashke, kurse "te gjitha bashke" shkruhet ndare?
2. Pse "shkurtimi" eshte nje fjale kaq e gjate
3. Per te bere nje pizze 4 stinet duhet nje vit?
4. Cili eshte sinonimi i "sinonimit"?
5. Si mund ta dime nqs nje fjale ne fjalor eshte shkruajtur gabim?
6. Nqs anija kozmike iken me shpejtesin e drites, ne naten duhet ti ndezi dritat?
7. Duke pare qe drita ka shpejtesi me te madhe se zeri, duhet te jete
per kete motiv qe shume persona duken brilant deri sa i degjon te flase
8. Ata qe ngjisin tabelat "Mos prek Rrezik Vdekje" vdesin te gjithe?
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi