Programe Forum - Welcome
Momenti me i veshtire i jetes tuaj? People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Momenti me i veshtire i jetes tuaj?

Shko poshtë

Momenti me i veshtire i jetes tuaj? Empty Momenti me i veshtire i jetes tuaj?

Mesazh nga Anakonda prej Wed Jun 20, 2012 6:20 am

Per mua ishte vdekja e babait qe ishte e pamundur ta p0erballoje;po e juaja?
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Momenti me i veshtire i jetes tuaj? Empty Re: Momenti me i veshtire i jetes tuaj?

Mesazh nga SunShiNe prej Wed Jun 20, 2012 1:19 pm

momenti me i veshtir per mua, ka qen humbja e vellait, qe akoma sot e kesaj dite po e vuaj shum Sad


Duke u perpjekur per te qen e sjellshem me te tjeret shpesh e gjej veten , me shpirtin plot shirita, nuk ka rendesi . Truri im mbyllet... degjoj,pergjigjem, dhe te tjeret jane teper memec per te kuptuar qe une nuk jam ...!
SunShiNe
SunShiNe
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 642
Reputation : 25
Join date : 14/04/2012

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Momenti me i veshtire i jetes tuaj? Empty Re: Momenti me i veshtire i jetes tuaj?

Mesazh nga Master prej Wed Jun 20, 2012 6:01 pm

Humbja e nje personi shum te dashur


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Momenti me i veshtire i jetes tuaj? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Momenti me i veshtire i jetes tuaj? Empty Re: Momenti me i veshtire i jetes tuaj?

Mesazh nga KITTY prej Wed Jun 20, 2012 8:13 pm

humbja e dikujt shum te dashur per mua..:'(
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 27

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Momenti me i veshtire i jetes tuaj? Empty Re: Momenti me i veshtire i jetes tuaj?

Mesazh nga Anakonda prej Thu Jun 21, 2012 6:53 pm

sfidat qe me ka ofruar jeta;dhe jam munduar me mish e me shpirt ti perballoj..
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Momenti me i veshtire i jetes tuaj? Empty Re: Momenti me i veshtire i jetes tuaj?

Mesazh nga Ameliaaa prej Thu Jun 21, 2012 7:11 pm

Momenti me i veshtire per mua : zgjedhja e fustanit te matures!
Ameliaaa
Ameliaaa
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 39
Reputation : 5
Join date : 21/06/2012
Age : 25
Location : Tropoja

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Momenti me i veshtire i jetes tuaj? Empty Re: Momenti me i veshtire i jetes tuaj?

Mesazh nga Master prej Thu Jun 21, 2012 9:15 pm

Ameliaaa shkruajti:Momenti me i veshtire per mua : zgjedhja e fustanit te matures!
Hajde moement i veshtire hajde Razz


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Momenti me i veshtire i jetes tuaj? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Momenti me i veshtire i jetes tuaj? Empty Re: Momenti me i veshtire i jetes tuaj?

Mesazh nga Ameliaaa prej Fri Jun 22, 2012 1:53 pm

haha Razz
Ameliaaa
Ameliaaa
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 39
Reputation : 5
Join date : 21/06/2012
Age : 25
Location : Tropoja

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Momenti me i veshtire i jetes tuaj? Empty Re: Momenti me i veshtire i jetes tuaj?

Mesazh nga Anakonda prej Fri Jun 22, 2012 3:38 pm

momenti ma i veshtire;ku te zgjidhja mes jetes dhe vdekjes..
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Momenti me i veshtire i jetes tuaj? Empty Re: Momenti me i veshtire i jetes tuaj?

Mesazh nga Alessia prej Fri Jun 22, 2012 4:28 pm

asnje..


Momenti me i veshtire i jetes tuaj? Images?q=tbn:ANd9GcRdTebIde1UY2bDSBpbuaE4YqvJ8xbNwKSiNtRF2qPDZkcd-ymGUg

INTER
Alessia
Alessia
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 1074
Reputation : 0
Join date : 12/08/2011

Shiko profilin e anëtarit http://www.twitter.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Momenti me i veshtire i jetes tuaj? Empty Re: Momenti me i veshtire i jetes tuaj?

Mesazh nga VLoNjate prej Fri Jun 22, 2012 11:02 pm

Momenti me i veshtire per mua: Kur u nisa per ne Shqiperi dhe ne aeroport zbulova se me kishte skaduar pashaporta!! :'( :'(


ןค๓ ﻮ๏ς ๓є tคкtเк ๔๏ ๒єן รเ tђє๓ ยภє ๔ђє קเк
VLoNjate
VLoNjate
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 518
Reputation : 3
Join date : 05/11/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Momenti me i veshtire i jetes tuaj? Empty Re: Momenti me i veshtire i jetes tuaj?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi