Programe Forum - Welcome

Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Hello...mire se ju gjej!

Shko poshtë

Hello...mire se ju gjej!

Mesazh nga Ameliaaa prej Thu Jun 21, 2012 11:00 am

Ckemi! jam amelia nga tropoja !

avatar
Ameliaaa
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 39
Reputation : 5
Join date : 21/06/2012
Age : 24
Location : Tropoja

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Hello...mire se ju gjej!

Mesazh nga Master prej Thu Jun 21, 2012 11:36 am

Mire se erdhe qik malsie...


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

avatar
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Hello...mire se ju gjej!

Mesazh nga Ameliaaa prej Thu Jun 21, 2012 11:37 am

resp thnx u
avatar
Ameliaaa
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 39
Reputation : 5
Join date : 21/06/2012
Age : 24
Location : Tropoja

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Hello...mire se ju gjej!

Mesazh nga Anakonda prej Thu Jun 21, 2012 1:26 pm

Mireserdhe;ne shoqerin tone.....
avatar
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Hello...mire se ju gjej!

Mesazh nga Almita prej Thu Jun 21, 2012 2:03 pm

mirserdhe hfhdhdd para tropoja se edhe une tropojane jam


"Jeta s'esht nje enderr,ku te gjith e shikojn;jeta esht nje realitet ku te gjith e perjetojn"
avatar
Almita
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 690
Reputation : 9
Join date : 08/06/2012
Age : 22

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Hello...mire se ju gjej!

Mesazh nga Ameliaaa prej Thu Jun 21, 2012 7:16 pm

thnx all ,,me vertet Almita gz :) jhngfc
avatar
Ameliaaa
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 39
Reputation : 5
Join date : 21/06/2012
Age : 24
Location : Tropoja

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Hello...mire se ju gjej!

Mesazh nga Alessia prej Thu Jun 21, 2012 7:43 pm

Mire se erdhe....Welcome..
INTER
avatar
Alessia
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 1074
Reputation : 0
Join date : 12/08/2011

Shiko profilin e anëtarit http://www.twitter.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Hello...mire se ju gjej!

Mesazh nga Ameliaaa prej Thu Jun 21, 2012 8:58 pm

thnx u :) mire se te gjeta kisss
avatar
Ameliaaa
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 39
Reputation : 5
Join date : 21/06/2012
Age : 24
Location : Tropoja

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Hello...mire se ju gjej!

Mesazh nga SunShiNe prej Thu Jun 21, 2012 9:02 pm

Mire se erdhe kalofsh mir ktu :)


Duke u perpjekur per te qen e sjellshem me te tjeret shpesh e gjej veten , me shpirtin plot shirita, nuk ka rendesi . Truri im mbyllet... degjoj,pergjigjem, dhe te tjeret jane teper memec per te kuptuar qe une nuk jam ...!
avatar
SunShiNe
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 642
Reputation : 25
Join date : 14/04/2012

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Hello...mire se ju gjej!

Mesazh nga KITTY prej Thu Jun 21, 2012 9:29 pm

Wellcome..:)
avatar
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 26

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Hello...mire se ju gjej!

Mesazh nga VLoNjate prej Sat Jun 23, 2012 1:58 pm

Mirseerdhe..Ne mesin ton!


ןค๓ ﻮ๏ς ๓є tคкtเк ๔๏ ๒єן รเ tђє๓ ยภє ๔ђє קเк
avatar
VLoNjate
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 518
Reputation : 3
Join date : 05/11/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Hello...mire se ju gjej!

Mesazh nga Ameliaaa prej Sat Jun 23, 2012 8:19 pm

thnx :)
avatar
Ameliaaa
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 39
Reputation : 5
Join date : 21/06/2012
Age : 24
Location : Tropoja

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Hello...mire se ju gjej!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi