Programe Forum - Welcome
 NESE KISHE MUNDESIN TE RRIJE ME DIKE NE NJE ISHULL KE DO ZGJIDHJE NGA ANTARET?  People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


NESE KISHE MUNDESIN TE RRIJE ME DIKE NE NJE ISHULL KE DO ZGJIDHJE NGA ANTARET?

Shko poshtë

 NESE KISHE MUNDESIN TE RRIJE ME DIKE NE NJE ISHULL KE DO ZGJIDHJE NGA ANTARET?  Empty NESE KISHE MUNDESIN TE RRIJE ME DIKE NE NJE ISHULL KE DO ZGJIDHJE NGA ANTARET?

Mesazh nga Anakonda prej Thu Jun 21, 2012 1:57 pm

Po te ishit ne nje ishull...me nje Antar_e cili_a do ishte...!!!!
Me ke antare do kishit deshire..te ishit..dhe pse???????
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 NESE KISHE MUNDESIN TE RRIJE ME DIKE NE NJE ISHULL KE DO ZGJIDHJE NGA ANTARET?  Empty Re: NESE KISHE MUNDESIN TE RRIJE ME DIKE NE NJE ISHULL KE DO ZGJIDHJE NGA ANTARET?

Mesazh nga Master prej Thu Jun 21, 2012 2:06 pm

Po ti thuaja e para i her Razz

Une me gocat aktive


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

 NESE KISHE MUNDESIN TE RRIJE ME DIKE NE NJE ISHULL KE DO ZGJIDHJE NGA ANTARET?  Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 NESE KISHE MUNDESIN TE RRIJE ME DIKE NE NJE ISHULL KE DO ZGJIDHJE NGA ANTARET?  Empty Re: NESE KISHE MUNDESIN TE RRIJE ME DIKE NE NJE ISHULL KE DO ZGJIDHJE NGA ANTARET?

Mesazh nga Anakonda prej Thu Jun 21, 2012 2:09 pm

aahaahahaaha ti e din me gocat me ecen muhabeti,ndersa me ty jo;dmth ose me kittyn ose me alesian...
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 NESE KISHE MUNDESIN TE RRIJE ME DIKE NE NJE ISHULL KE DO ZGJIDHJE NGA ANTARET?  Empty Re: NESE KISHE MUNDESIN TE RRIJE ME DIKE NE NJE ISHULL KE DO ZGJIDHJE NGA ANTARET?

Mesazh nga Estrela prej Sun Jul 01, 2012 11:57 am

Asnjerin sepse edhe po te kam mundesi nuk do shkoja Very Happy
Estrela
Estrela
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 282
Reputation : 6
Join date : 17/02/2012

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 NESE KISHE MUNDESIN TE RRIJE ME DIKE NE NJE ISHULL KE DO ZGJIDHJE NGA ANTARET?  Empty Re: NESE KISHE MUNDESIN TE RRIJE ME DIKE NE NJE ISHULL KE DO ZGJIDHJE NGA ANTARET?

Mesazh nga Master prej Sun Jul 01, 2012 11:59 am

Iiiiiiiiiii Razz


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

 NESE KISHE MUNDESIN TE RRIJE ME DIKE NE NJE ISHULL KE DO ZGJIDHJE NGA ANTARET?  Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 NESE KISHE MUNDESIN TE RRIJE ME DIKE NE NJE ISHULL KE DO ZGJIDHJE NGA ANTARET?  Empty Re: NESE KISHE MUNDESIN TE RRIJE ME DIKE NE NJE ISHULL KE DO ZGJIDHJE NGA ANTARET?

Mesazh nga Estrela prej Sun Jul 01, 2012 12:00 pm

Uuuuuuu:P
Estrela
Estrela
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 282
Reputation : 6
Join date : 17/02/2012

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 NESE KISHE MUNDESIN TE RRIJE ME DIKE NE NJE ISHULL KE DO ZGJIDHJE NGA ANTARET?  Empty Re: NESE KISHE MUNDESIN TE RRIJE ME DIKE NE NJE ISHULL KE DO ZGJIDHJE NGA ANTARET?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi