Programe Forum - Welcome
SI JU QUAJNE JAPONISHT ?????HAHHAHHAAAAA  People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


SI JU QUAJNE JAPONISHT ?????HAHHAHHAAAAA

Shko poshtë

SI JU QUAJNE JAPONISHT ?????HAHHAHHAAAAA  Empty SI JU QUAJNE JAPONISHT ?????HAHHAHHAAAAA

Mesazh nga Anakonda prej Thu Jun 21, 2012 2:18 pm

Doni te dini si ju quajn ne Japonisht? vendosni germat perkatese dhe flasim perseri.

A- ka
B- tu
C- mi
D- te
E- ku
F- lu
G- ji
H- ri
I- ki
J- zu
K- me
L- ta
M- rin
N- to
O-mo
P- no
Q- ke
R- shi
S- ari
T-chi
U- do
V- ru
W-mei
X-na Y- fu
Z- zi
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi