Programe Forum - Welcome
Poezi me foto... People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Poezi me foto...

Shko poshtë

Poezi me foto... Empty Poezi me foto...

Mesazh nga Anakonda prej Thu Jun 21, 2012 2:42 pmLerem te qaj..Kur mendoj per ty Dhe edhe shpirti leshon..!
Mendoj per gjene me te bukur ne jete.. Mendoj per dashurine tone.
Kur mendoj per ata sy te bukur..dhe buzet qe dridhen pa fjale
Mendoj per floket mbi gjoksin tend..dhe zemrat qe rrahin pandal.
Kur me ty bisedoj dhe heshti..dhe dridhem kur me flet ngadal ..
Mendoj se brenda teje ka dicka..Qe ti ma thua me zemer, jo me fjale.
Dicka qe me ben te ndihem si engjell ...Dhe hap krahet drejt teje te fluturoj.
Ti me shtrengon aq fort prane vetes..Dhe une ngadal peshperis te Dashuroj...
Nese nuk te thash se per mua je ti ai qe me fal buzeqeshje ai qe me fal ngrohtesi...
Nese s'ta shpreha dot sa shume te dashuroj fajin e kish natyra qe si dha zemres goje..Poezi me foto... Images?q=tbn:ANd9GcT_RLLtX_6nHxLZ5rNOlgslEs-AFhqt-8RKl0rGmE7wIjKfytQy1dLzDFWdTQPoezi me foto... Images?q=tbn:ANd9GcQfz0a-7cqR8wTgimNjwQ_g9HqcPkHnFS0iUFU_mwdRjaNHIIX4jdpZkXedbw
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Poezi me foto... Empty Re: Poezi me foto...

Mesazh nga Anakonda prej Thu Jun 21, 2012 2:43 pm

Poezi me foto... Images?q=tbn:ANd9GcTpbAsNx4HLFV2QRkphtXbnTjil37gJyzmcnE_hFhwg6MTpwQEXyijgcN8D6g
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Poezi me foto... Empty Re: Poezi me foto...

Mesazh nga Anakonda prej Thu Jun 21, 2012 2:45 pm

Poezi me foto... Poezi555Poezi me foto... SashumeteduaPoezi me foto... 0Poezi me foto... 0http://i105.piczo.com/view/3/o/h/j/i/9/r/2/o/k/0/x/img/i282942452_78053_4.jpg" alt="" loading="lazy" />
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Poezi me foto... Empty Re: Poezi me foto...

Mesazh nga Anakonda prej Mon Aug 13, 2012 6:28 am

Poezi me foto... Hqdefault
Poezi me foto... Hqdefault
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Poezi me foto... Empty Re: Poezi me foto...

Mesazh nga Anakonda prej Mon Aug 13, 2012 6:32 am

Poezi me foto... Images?q=tbn:ANd9GcSzOVkUduDUHDGRQbrEgVHzkdpYc0gCxx0idR5Ha-B-uqYy0uuOdEfdLlpf
Poezi me foto... 0
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Poezi me foto... Empty Re: Poezi me foto...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi