Programe Forum - Welcome
Kalofshi sa me mire ne forum!!! Lamtumire!!! People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Kalofshi sa me mire ne forum!!! Lamtumire!!!

Shko poshtë

Deshironi qe te largohem?

Kalofshi sa me mire ne forum!!! Lamtumire!!! I_vote_lcap33%Kalofshi sa me mire ne forum!!! Lamtumire!!! I_vote_rcap 33% 
[ 1 ]
Kalofshi sa me mire ne forum!!! Lamtumire!!! I_vote_lcap67%Kalofshi sa me mire ne forum!!! Lamtumire!!! I_vote_rcap 67% 
[ 2 ]
Kalofshi sa me mire ne forum!!! Lamtumire!!! I_vote_lcap0%Kalofshi sa me mire ne forum!!! Lamtumire!!! I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Kalofshi sa me mire ne forum!!! Lamtumire!!! I_vote_lcap0%Kalofshi sa me mire ne forum!!! Lamtumire!!! I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Kalofshi sa me mire ne forum!!! Lamtumire!!! I_vote_lcap0%Kalofshi sa me mire ne forum!!! Lamtumire!!! I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
 
Totali i votave : 3

Kalofshi sa me mire ne forum!!! Lamtumire!!! Empty Kalofshi sa me mire ne forum!!! Lamtumire!!!

Mesazh nga Alessia prej Fri Jun 22, 2012 4:25 pm

Ishte nje forum shume i bukur me pelqeu por erdhi koha ti vendos vize...sepse te rrish shume ne forum eshte humbje kohe se nuk ke cben....Faleminderit te gjitheve se em pritet shume mire dhe po me vjen shume keq por skam cbej...iu them te gjitheve dhe nje here Lamtumire pergjithmone!!

Do iu kujtoj gjithmone si nje forum ne te cilin njoha shume njerez te mire...qe me priten me shume dashuri keshtu qe me vjne keq qe po iu them Lamtumire!!

Klm te gjitheve iu sugjeroj te mos largoheni kurre si une...sepse ketu eshte shume bukur!!!

pu pu pu iu dua shume te gjitheve.. pu pu pu pu Sad Sad Sad Sad ciaooo ciaooo ciaooo ciaooo ciaooo


Kalofshi sa me mire ne forum!!! Lamtumire!!! Images?q=tbn:ANd9GcRdTebIde1UY2bDSBpbuaE4YqvJ8xbNwKSiNtRF2qPDZkcd-ymGUg

INTER
Alessia
Alessia
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 1074
Reputation : 0
Join date : 12/08/2011

Shiko profilin e anëtarit http://www.twitter.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kalofshi sa me mire ne forum!!! Lamtumire!!! Empty Re: Kalofshi sa me mire ne forum!!! Lamtumire!!!

Mesazh nga Anakonda prej Sat Jun 23, 2012 7:31 am

Pse po largohesh moj?Cila esht arsyeja,nuk mundesh te postosh dot;apo ke pasur zenka me ndonje nga anetaret.Cila esht arsyeja qe do ikesh;je njke vajz aktive dhe forumi ka nev oj per vajza aktive si ti...
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kalofshi sa me mire ne forum!!! Lamtumire!!! Empty Re: Kalofshi sa me mire ne forum!!! Lamtumire!!!

Mesazh nga Alessia prej Sat Jun 23, 2012 9:12 am

ishte bukur per aq sa zgjati qendresa ime ketu ..keshtu shpresoj te me kuptosh KingiaBurrel..... ciaooo pu


Kalofshi sa me mire ne forum!!! Lamtumire!!! Images?q=tbn:ANd9GcRdTebIde1UY2bDSBpbuaE4YqvJ8xbNwKSiNtRF2qPDZkcd-ymGUg

INTER
Alessia
Alessia
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 1074
Reputation : 0
Join date : 12/08/2011

Shiko profilin e anëtarit http://www.twitter.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kalofshi sa me mire ne forum!!! Lamtumire!!! Empty Re: Kalofshi sa me mire ne forum!!! Lamtumire!!!

Mesazh nga Anakonda prej Sat Jun 23, 2012 11:01 am

as arsyen spo e kuptoj;por nejse te uroj tia kalosh sa me bukur kudo qe te shkosh..
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kalofshi sa me mire ne forum!!! Lamtumire!!! Empty Re: Kalofshi sa me mire ne forum!!! Lamtumire!!!

Mesazh nga VLoNjate prej Sat Jun 23, 2012 2:00 pm

Cpo me shohin syt?? :O


ןค๓ ﻮ๏ς ๓є tคкtเк ๔๏ ๒єן รเ tђє๓ ยภє ๔ђє קเк
VLoNjate
VLoNjate
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 518
Reputation : 3
Join date : 05/11/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kalofshi sa me mire ne forum!!! Lamtumire!!! Empty Re: Kalofshi sa me mire ne forum!!! Lamtumire!!!

Mesazh nga Master prej Sat Jun 23, 2012 2:02 pm

pse po iken alessia


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Kalofshi sa me mire ne forum!!! Lamtumire!!! Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kalofshi sa me mire ne forum!!! Lamtumire!!! Empty Re: Kalofshi sa me mire ne forum!!! Lamtumire!!!

Mesazh nga Alessia prej Sat Jun 23, 2012 5:53 pm

arsyen nuk mundem ta them ne publik...sepse nuk eshte ndonje gje serioze...Sad


Kalofshi sa me mire ne forum!!! Lamtumire!!! Images?q=tbn:ANd9GcRdTebIde1UY2bDSBpbuaE4YqvJ8xbNwKSiNtRF2qPDZkcd-ymGUg

INTER
Alessia
Alessia
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 1074
Reputation : 0
Join date : 12/08/2011

Shiko profilin e anëtarit http://www.twitter.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kalofshi sa me mire ne forum!!! Lamtumire!!! Empty Re: Kalofshi sa me mire ne forum!!! Lamtumire!!!

Mesazh nga Master prej Sat Jun 23, 2012 8:24 pm

ok ti e di


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Kalofshi sa me mire ne forum!!! Lamtumire!!! Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kalofshi sa me mire ne forum!!! Lamtumire!!! Empty Re: Kalofshi sa me mire ne forum!!! Lamtumire!!!

Mesazh nga Anakonda prej Wed Jun 27, 2012 8:12 am

si te duash;ne po te urojm te kalosh sa me bukur kudo qe te shkosh...
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kalofshi sa me mire ne forum!!! Lamtumire!!! Empty Re: Kalofshi sa me mire ne forum!!! Lamtumire!!!

Mesazh nga Master prej Wed Jun 27, 2012 8:14 am

mire e ka kingia Very Happy


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Kalofshi sa me mire ne forum!!! Lamtumire!!! Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kalofshi sa me mire ne forum!!! Lamtumire!!! Empty Re: Kalofshi sa me mire ne forum!!! Lamtumire!!!

Mesazh nga Master prej Wed Jun 27, 2012 8:15 am

Tema mbyllet


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Kalofshi sa me mire ne forum!!! Lamtumire!!! Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kalofshi sa me mire ne forum!!! Lamtumire!!! Empty Re: Kalofshi sa me mire ne forum!!! Lamtumire!!!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi