Programe Forum - Welcome
Sa vjeç ishe ti kur...................... People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Sa vjeç ishe ti kur......................

Shko poshtë

Sa vjeç ishe ti kur...................... Empty Sa vjeç ishe ti kur......................

Mesazh nga Anakonda prej Mon Jun 25, 2012 2:53 pm

Loja fillon gjithmone me pyetjen:
"Sa Vjec ishe ti kur.....?"
Dhe anetari mbas jush do i pergjigjet pyetjes dhe do pyesi perseri pyetjen !!!


Sa vjec ishe ti kur fillove te lexoje per here te pare?
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa vjeç ishe ti kur...................... Empty Re: Sa vjeç ishe ti kur......................

Mesazh nga Master prej Mon Jun 25, 2012 8:12 pm

klas te pare..

sa vjec ishe ti kur ece per here te pare


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Sa vjeç ishe ti kur...................... Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa vjeç ishe ti kur...................... Empty Re: Sa vjeç ishe ti kur......................

Mesazh nga Anakonda prej Tue Jun 26, 2012 5:49 am

12 muajshe...

sa vjec ishe kur je zen per her te pare?
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa vjeç ishe ti kur...................... Empty Re: Sa vjeç ishe ti kur......................

Mesazh nga KITTY prej Fri Jun 29, 2012 8:58 pm

Nja 2-3 vjec besoj, edhe pse se mbaj mend..Very Happy

Sa vjec ishe kur dhe puthjen e pare??? Very Happy
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 26

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa vjeç ishe ti kur...................... Empty Re: Sa vjeç ishe ti kur......................

Mesazh nga Master prej Fri Jun 29, 2012 9:15 pm

gjimnazist Razz

sa vjec ishe kur kuptove cfar eshte dashuria


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Sa vjeç ishe ti kur...................... Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa vjeç ishe ti kur...................... Empty Re: Sa vjeç ishe ti kur......................

Mesazh nga SunShiNe prej Fri Jun 29, 2012 9:31 pm

akoma as sot e kesaj dite se kam kuptu...Sad

kur ke shku ne pub per her te par


Duke u perpjekur per te qen e sjellshem me te tjeret shpesh e gjej veten , me shpirtin plot shirita, nuk ka rendesi . Truri im mbyllet... degjoj,pergjigjem, dhe te tjeret jane teper memec per te kuptuar qe une nuk jam ...!
SunShiNe
SunShiNe
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 642
Reputation : 25
Join date : 14/04/2012

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa vjeç ishe ti kur...................... Empty Re: Sa vjeç ishe ti kur......................

Mesazh nga Master prej Fri Jun 29, 2012 9:32 pm

me zhgenjeve Razz


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Sa vjeç ishe ti kur...................... Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa vjeç ishe ti kur...................... Empty Re: Sa vjeç ishe ti kur......................

Mesazh nga SunShiNe prej Fri Jun 29, 2012 9:33 pm

CrAcK shkruajti:me zhgenjeve Razz

ahahahahaha ska gja he ma kena koh e re jam ehuuu dashuria shkon e vejn Razz


Duke u perpjekur per te qen e sjellshem me te tjeret shpesh e gjej veten , me shpirtin plot shirita, nuk ka rendesi . Truri im mbyllet... degjoj,pergjigjem, dhe te tjeret jane teper memec per te kuptuar qe une nuk jam ...!
SunShiNe
SunShiNe
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 642
Reputation : 25
Join date : 14/04/2012

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa vjeç ishe ti kur...................... Empty Re: Sa vjeç ishe ti kur......................

Mesazh nga Master prej Fri Jun 29, 2012 9:34 pm

pa maj pa Razz

mir mi


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Sa vjeç ishe ti kur...................... Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa vjeç ishe ti kur...................... Empty Re: Sa vjeç ishe ti kur......................

Mesazh nga Almita prej Sun Jul 01, 2012 4:23 pm

sa vjec ishe ti kur te eshte thyer zemra??????????????????????


"Jeta s'esht nje enderr,ku te gjith e shikojn;jeta esht nje realitet ku te gjith e perjetojn"
Almita
Almita
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 690
Reputation : 9
Join date : 08/06/2012
Age : 22

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa vjeç ishe ti kur...................... Empty Re: Sa vjeç ishe ti kur......................

Mesazh nga Anakonda prej Mon Jul 30, 2012 9:28 am

13 vjece
sa vjec ishe kur ke rraf dike?
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa vjeç ishe ti kur...................... Empty Re: Sa vjeç ishe ti kur......................

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi