Programe Forum - Welcome
Pa genjyer eee...5 te verteta per ty People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Pa genjyer eee...5 te verteta per ty

Shko poshtë

Pa genjyer eee...5 te verteta per ty Empty Pa genjyer eee...5 te verteta per ty

Mesazh nga Anakonda prej Mon Jun 25, 2012 2:55 pm


1Serioze.....
2.E trishtuar...
3.Burrelse
4.Kinge...
5.Brune

Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa genjyer eee...5 te verteta per ty Empty Re: Pa genjyer eee...5 te verteta per ty

Mesazh nga Master prej Mon Jun 25, 2012 8:12 pm

Serioz
Jo serioz
i dashur
i embel Razz
i fiksuar pas pc


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Pa genjyer eee...5 te verteta per ty Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa genjyer eee...5 te verteta per ty Empty Re: Pa genjyer eee...5 te verteta per ty

Mesazh nga KITTY prej Fri Jun 29, 2012 9:03 pm

1-E qeshur
2- sweety..Razz
3-Kokforte
4-Ironike..Razz
5-hmm DIBRANE Very Happy
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 27

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa genjyer eee...5 te verteta per ty Empty Re: Pa genjyer eee...5 te verteta per ty

Mesazh nga Anakonda prej Mon Jul 30, 2012 9:32 am

e qeshur
e thjeshte
e embel
patriote
tip i qete
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa genjyer eee...5 te verteta per ty Empty Re: Pa genjyer eee...5 te verteta per ty

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi