Programe Forum - Welcome
 Inati po me vjen qe....? People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Inati po me vjen qe....?

Shko poshtë

 Inati po me vjen qe....? Empty Inati po me vjen qe....?

Mesazh nga Anakonda prej Mon Jun 25, 2012 2:56 pm

Inati po me vjen qe....?
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Inati po me vjen qe....? Empty Re: Inati po me vjen qe....?

Mesazh nga Master prej Mon Jun 25, 2012 8:11 pm

mundohesh te ma hedhesh kur edi mire qe sma hedh dot


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

 Inati po me vjen qe....? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Inati po me vjen qe....? Empty Re: Inati po me vjen qe....?

Mesazh nga Anakonda prej Tue Jun 26, 2012 5:49 am

te shoh me dikend tjeter,ne vend te jesh me mua..
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Inati po me vjen qe....? Empty Re: Inati po me vjen qe....?

Mesazh nga KITTY prej Fri Jun 29, 2012 8:57 pm

..qe ca nejrez me gjith deshiren e madhe qe kane, sme ndihmojne dot..
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 27

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Inati po me vjen qe....? Empty Re: Inati po me vjen qe....?

Mesazh nga Anakonda prej Mon Jul 30, 2012 9:32 am

sja shkula floket asaj kires;nejse naj her tjeter
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Inati po me vjen qe....? Empty Re: Inati po me vjen qe....?

Mesazh nga KITTY prej Wed Aug 01, 2012 8:09 am

..gjerat mes nesh shkuan kshu, po nejse, ndoshta kshu ishte e shkruara..Very Happy
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 27

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Inati po me vjen qe....? Empty Re: Inati po me vjen qe....?

Mesazh nga Master prej Sat Aug 04, 2012 10:05 pm

spo vjen


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

 Inati po me vjen qe....? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Inati po me vjen qe....? Empty Re: Inati po me vjen qe....?

Mesazh nga Anakonda prej Sun Aug 12, 2012 4:49 am

skom inot per asgjo;kush mka inot nondorr mpaft cdo nat...
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Inati po me vjen qe....? Empty Re: Inati po me vjen qe....?

Mesazh nga Master prej Sun Aug 12, 2012 6:27 am

po me behet fiksim neti


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

 Inati po me vjen qe....? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Inati po me vjen qe....? Empty Re: Inati po me vjen qe....?

Mesazh nga Anakonda prej Sun Aug 12, 2012 11:42 am

qe ca mashtrus jon do njerez;japin premtime qe si mbajn dot kafshet....
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Inati po me vjen qe....? Empty Re: Inati po me vjen qe....?

Mesazh nga Master prej Sun Aug 12, 2012 11:43 am

haha qe kjo siper osht me e drejtperdrejt se une


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

 Inati po me vjen qe....? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Inati po me vjen qe....? Empty Re: Inati po me vjen qe....?

Mesazh nga Anakonda prej Sun Aug 12, 2012 12:00 pm

qe qaj kur askujt si hyn npun per mu;ne vend qe te mbledh forcat e te mos qaj hic....
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Inati po me vjen qe....? Empty Re: Inati po me vjen qe....?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi