Programe Forum - Welcome
Ka Dashuri pa Xhelozi? People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Ka Dashuri pa Xhelozi?

Shko poshtë

Ka Dashuri pa Xhelozi? Empty Ka Dashuri pa Xhelozi?

Mesazh nga Master prej Mon Jul 04, 2011 9:38 am

Un mendoj qe xhelozia eshte e nevojshme
Mirepo xhelozia e tepert eshte e demshme ...

Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ka Dashuri pa Xhelozi? Empty Re: Ka Dashuri pa Xhelozi?

Mesazh nga Embelsira prej Fri Jul 22, 2011 10:09 am

Nuk ka dashuri pa xhelozi


Aventura e jetës është për të mësuar. Qëllimi i jetës është për tu rritur. Natyra e jetës është për të ndryshuar.Sfida e jetës është për të kapërcyer. Thelbi i jetës është për t'u kujdesur. Mundësia e jetës është për të shërbyer. Sekreti i jetës është për të guxuar. Erëza e jetës është për të ndihmuar.Bukuria e jetës është për të dhënë.Gëzimi i jetës është të duash...
Embelsira
Embelsira
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 562
Reputation : 3
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ka Dashuri pa Xhelozi? Empty Re: Ka Dashuri pa Xhelozi?

Mesazh nga Master prej Fri Jul 22, 2011 11:40 am

Ku ska xhelozi ska dashuri por gjithcka me mase
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ka Dashuri pa Xhelozi? Empty Re: Ka Dashuri pa Xhelozi?

Mesazh nga Snake prej Sat Jul 30, 2011 8:38 am

Sme pelqejne xhelozet e teperta
Snake
Snake
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 87
Reputation : 0
Join date : 30/07/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ka Dashuri pa Xhelozi? Empty Re: Ka Dashuri pa Xhelozi?

Mesazh nga KITTY prej Sat Jul 30, 2011 11:34 am

jam xheloze dhe me pelqejn kur t etjeter jane xheloze per mua por e di qe ndonjher e teproj prandja mendoj se xhelozia eshte e nevojshme sepse shpreh interes per personin tjeter por ne mase te kufizuar...
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 27

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ka Dashuri pa Xhelozi? Empty Re: Ka Dashuri pa Xhelozi?

Mesazh nga DeLeTe prej Mon Aug 08, 2011 11:27 am

Nqs nuk ka xhelozi nuk ka dashuri, cdo femer apo mashkull ndihet i lumtur kur partneri behet xheloz sepse te do, Por xhelozia e tepert esht dem ne vetvete se dikush DURON DURON DURON PASTAJ PLAS :)


Ka Dashuri pa Xhelozi? S2h5id


Never SaY Never
DeLeTe
DeLeTe
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 442
Reputation : 0
Join date : 06/08/2011
Age : 31
Location : London, United Kingdom

Shiko profilin e anëtarit http://WwW.ProgramE.Forumattivo.it

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ka Dashuri pa Xhelozi? Empty Re: Ka Dashuri pa Xhelozi?

Mesazh nga Anakonda prej Sun Apr 08, 2012 5:58 am

As nuk jam xheloze(me vjen inat me veten)qe smund ta kem pran ate qe dua,por nuk me pelqen qe te jem xheloze e tmerrshme sepse ne ket menyre do ta largoja nga vetja ime
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ka Dashuri pa Xhelozi? Empty Re: Ka Dashuri pa Xhelozi?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi