Programe Forum - Welcome
Kush eshte i/e lumtur te postoje ketu.............!!!!!!!!!! People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Kush eshte i/e lumtur te postoje ketu.............!!!!!!!!!!

Shko poshtë

Kush eshte i/e lumtur te postoje ketu.............!!!!!!!!!! Empty Kush eshte i/e lumtur te postoje ketu.............!!!!!!!!!!

Mesazh nga Anakonda prej Mon Jun 25, 2012 3:03 pm

Hajdeni njerez shprehuni.......... ........
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush eshte i/e lumtur te postoje ketu.............!!!!!!!!!! Empty Re: Kush eshte i/e lumtur te postoje ketu.............!!!!!!!!!!

Mesazh nga Master prej Mon Jun 25, 2012 7:18 pm

Jma happyyyyy ka ndonje tjeter ketej


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Kush eshte i/e lumtur te postoje ketu.............!!!!!!!!!! Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush eshte i/e lumtur te postoje ketu.............!!!!!!!!!! Empty Re: Kush eshte i/e lumtur te postoje ketu.............!!!!!!!!!!

Mesazh nga Anakonda prej Fri Jun 29, 2012 9:34 am

he pra he disi e merzitme se mhumbi gjermania Sad
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush eshte i/e lumtur te postoje ketu.............!!!!!!!!!! Empty Re: Kush eshte i/e lumtur te postoje ketu.............!!!!!!!!!!

Mesazh nga Master prej Fri Jun 29, 2012 9:58 am

I LUMTUR SE HUMBEN GJERMANET :p


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Kush eshte i/e lumtur te postoje ketu.............!!!!!!!!!! Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush eshte i/e lumtur te postoje ketu.............!!!!!!!!!! Empty Re: Kush eshte i/e lumtur te postoje ketu.............!!!!!!!!!!

Mesazh nga KITTY prej Fri Jun 29, 2012 8:50 pm

Vallai kjo lumturia ka ik me pushime ca kohe, sa keq qe se ndoqem dot prapa..Razz Razz
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 26

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush eshte i/e lumtur te postoje ketu.............!!!!!!!!!! Empty Re: Kush eshte i/e lumtur te postoje ketu.............!!!!!!!!!!

Mesazh nga Anakonda prej Mon Jul 30, 2012 9:36 am

u mu marrsh te keqen gjerm,anve ti mu;nejse se di qenkam nqef sot..
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush eshte i/e lumtur te postoje ketu.............!!!!!!!!!! Empty Re: Kush eshte i/e lumtur te postoje ketu.............!!!!!!!!!!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi