Programe Forum - Welcome
Me ke do donit te ngeleshit mbyllur ne ashensor'' People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Me ke do donit te ngeleshit mbyllur ne ashensor''

Shko poshtë

Me ke do donit te ngeleshit mbyllur ne ashensor'' Empty Me ke do donit te ngeleshit mbyllur ne ashensor''

Mesazh nga Anakonda prej Mon Jun 25, 2012 3:04 pm

Nga antsret sdiskutohet (-) gaga gaga
vetem cift lejohet te zgjidhni qepe jo femer me femer turp ose
Meshkujt do zgjedhin femra dhe femrat Meshkuj :11:
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me ke do donit te ngeleshit mbyllur ne ashensor'' Empty Re: Me ke do donit te ngeleshit mbyllur ne ashensor''

Mesazh nga Master prej Mon Jun 25, 2012 7:18 pm

Me gocat me rradhe pastaj do zgjkdhja njeren Razz


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Me ke do donit te ngeleshit mbyllur ne ashensor'' Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me ke do donit te ngeleshit mbyllur ne ashensor'' Empty Re: Me ke do donit te ngeleshit mbyllur ne ashensor''

Mesazh nga Anakonda prej Tue Jun 26, 2012 6:03 am

a;ahahahahaha dashke me i cit gocat ne ankand
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me ke do donit te ngeleshit mbyllur ne ashensor'' Empty Re: Me ke do donit te ngeleshit mbyllur ne ashensor''

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi