Programe Forum - Welcome
TREGO PER VETEN People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


TREGO PER VETEN

Shko poshtë

TREGO PER VETEN Empty TREGO PER VETEN

Mesazh nga Anakonda prej Mon Jun 25, 2012 3:06 pm

Kur dal nuk mund te harroj:
Nqs do rilindja do me pelqente te jetoja:
Nuk do beja kurre:
Shenja zodiacale:
Skuqem(ndihem ne siklet) kur:
Enderoj:
Kam frike nga:
Ushqimi i preferuar:
Pija e preferuar:
Fruta e preferuar:
Hera e fundit qe kam qare:
Cilit personazhi te njohur i ngjan:
Gjeja me e shpifur qe kam thene ndonjehere:
Personi i pare me te cilin flas ne mengjes:
Armiku me i keq:
Miku me i mire:
Neveri:
Nuk do doja:
Fatesjellesi im:
Nqs do mundje te ktheje kohen mbrapa:
Gjeja te cilen nuk do doja ta takoj kurre ne jete:
Nga dashuria ime e pare kujtoj:
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

TREGO PER VETEN Empty Re: TREGO PER VETEN

Mesazh nga Master prej Mon Jun 25, 2012 7:23 pm

Kur dal nuk mund te harroj:telefonat Very Happy
Nqs do rilindja do me pelqente te jetoja:ne hene
Nuk do beja kurre:dicka qe do lendonte dike
Shenja zodiacale:
Skuqem(ndihem ne siklet) kur:jam ne gabim
Enderoj:nje familje te lumtur
Kam frike nga:zoti dhe askush tjeter
Ushqimi i preferuar:skam(jane disa)
Pija e preferuar:jo alkoliket
Fruta e preferuar:pjeshket,dardhat,kivi
Hera e fundit qe kam qare:sot
Cilit personazhi te njohur i ngjan:
Gjeja me e shpifur qe kam thene ndonjehere:
Personi i pare me te cilin flas ne mengjes:veten
Armiku me i keq:ai qe te sillet si mik
Miku me i mire:skam
Neveri:femrat epa lara Razz
Nuk do doja:askend me shume se dike
Fatesjellesi im:
Nqs do mundje te ktheje kohen mbrapa:do rrija 24 ore me dike Sad
Gjeja te cilen nuk do doja ta takoj kurre ne jete:skam
Nga dashuria ime e pare kujtoj:shume gjera qe akoma vazhdojne


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

TREGO PER VETEN Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

TREGO PER VETEN Empty Re: TREGO PER VETEN

Mesazh nga SunShiNe prej Mon Jun 25, 2012 7:51 pm

Kur dal nuk mund te harroj:canten
Nqs do rilindja do me pelqente te jetoja:afer Allahut
Nuk do beja kurre:diqka qe do merziste familjen time
Skuqem(ndihem ne siklet) kur ka shum njerez rreth meje
Enderoj:secli te marr ate qe meriton
Kam frike nga: Allahu
Ushqimi i preferuar:patatet
Pija e preferuar:jo alkoliket
Fruta e preferuar: qershia
Hera e fundit qe kam qare:dje
Cilit personazhi te njohur i ngjan:kur isha e vogel e mbaj mend qe me thonin Ornela asaj italianes spo me kujtohet
Gjeja me e shpifur qe kam thene ndonjehere:se di
Personi i pare me te cilin flas ne mengjes:arushin
Armiku me i keq:se di
Miku me i mire:arushi
Neveri:njerzit llafazan
Nuk do doja:......

Fatesjellesi im:asgje
Nqs do mundje te ktheje kohen mbrapa:do ktheja ne jet dike
Gjeja te cilen nuk do doja ta takoj kurre ne jete:skam
Nga dashuria ime e pare kujtoj:asgje skam pas


Duke u perpjekur per te qen e sjellshem me te tjeret shpesh e gjej veten , me shpirtin plot shirita, nuk ka rendesi . Truri im mbyllet... degjoj,pergjigjem, dhe te tjeret jane teper memec per te kuptuar qe une nuk jam ...!
SunShiNe
SunShiNe
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 642
Reputation : 25
Join date : 14/04/2012

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

TREGO PER VETEN Empty Re: TREGO PER VETEN

Mesazh nga Anakonda prej Tue Jun 26, 2012 6:00 am

kur dal s'harroj celesat edhe leket..
nese do rilindja serish do me pelqente te jetoja ne ferr
nuk do beja kurre dicka qe te turperonte familjen time..
skuqem ndihem ne siklet kur nje djal mi ngul syt e smi heq
enderroj per shum gjera
kam frik nga zoti(ai me ka krijuar e ai do ma marre jeten)
sallate me fruta e perime(remix)
konjakun e kam fiksim
limoni;mollet jan frutet me te preferuar te mite\
mbrem kur mu kujtua nje person;qaja me ngasherim
gjeja me e shpifur qe kam then;"ja ke ... nonen muhabetit
personi i par me te cilin flas ne mengjes(me trurin tim)
armiku me i keq;njerezit qe mban afer
miku me i mire(skam)
nuk do doja;te kisha aq shum lot dhe vuajtje ne shpirt
fatsjellesi im;skam
nqs do mund te ktheja kohen mbrapa;do sillesha me ndryshe,e do ta kutpoja jeten me mire
gjeja qe nuk dua takujtoj ne jete;vdekja e dikujt,dhe ai aksidenti i tmerrshem
nga dashuria pare kujtoj;asgje se skam pas(ka qen thjesht nje terheqje pasioni)
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

TREGO PER VETEN Empty Re: TREGO PER VETEN

Mesazh nga KITTY prej Fri Jun 29, 2012 9:15 pm

Kur dal nuk mund te harroj:telefonat
Nqs do rilindja do me pelqente te jetoja:ktu ku jam..Very Happy
Nuk do beja kurre:te ndretoja lumturine time mbi kurriz te vuajtjes se dikujt tjeter
Shenja zodiacale:Binjaket..
Skuqem(ndihem ne siklet) kur:Kur me kritikojne
Enderoj:te jetoj e lumtur me eprsonat qe dua dhe me duan..
Kam frike nga:Vetmia
Ushqimi i preferuar:te gjitha ,skam naze..Razz
Pija e preferuar:Bravo me fruta pylli..Very Happy
Fruta e preferuar:nektarinat, qershite dhe luleshtrydhet.>Very Happy
Hera e fundit qe kam qare:sot
Gjeja me e shpifur qe kam thene ndonjehere: varet si e kane konceptuar te tjeret ate qe kam thene, po smbaj mend noj gje te tille..
Personi i pare me te cilin flas ne mengjes:pesonin qe gjendet ne dhome..Razz
Armiku me i keq: personat pa vlere..Very Happy
Miku me i mire:motra
Neveri:minjt..
Nuk do doja:te humbisja personat qe dua me se shumti ne kte bote.
Fatesjellesi im: unaza qe me kane dhuruar prinderit, e konsideroj te tille te pakten..
Nqs do mundje te ktheje kohen mbrapa:do rrija gjithmon e vogel sepse aty lumturia snjihte asnje veshtiresi.
Gjeja te cilen nuk do doja ta takoj kurre ne jete:fatkeqesisht, jeta i ka te gjitha..
Nga dashuria ime e pare kujtoj:ska dashuruar ndonejher, pervecse kam simpatizuar..:_)
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 26

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

TREGO PER VETEN Empty Re: TREGO PER VETEN

Mesazh nga Vlonjati prej Mon Jul 09, 2012 5:49 pm

lol

Vlonjati
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 17
Reputation : 1
Join date : 08/07/2012

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

TREGO PER VETEN Empty Re: TREGO PER VETEN

Mesazh nga Master prej Mon Jul 09, 2012 7:28 pm

Vlonjati shkruajti:lol

Sa shume qe na tregove Razz


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

TREGO PER VETEN Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

TREGO PER VETEN Empty Re: TREGO PER VETEN

Mesazh nga Anakonda prej Mon Jul 30, 2012 9:25 am

aahaahahahhas sa shum tregove prz u lodhe tu shkrujt aahahaah
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

TREGO PER VETEN Empty Re: TREGO PER VETEN

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi