Programe Forum - Welcome
 Si e keni ndonje pseudonim ne jete? People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Si e keni ndonje pseudonim ne jete?

Shko poshtë

 Si e keni ndonje pseudonim ne jete? Empty Si e keni ndonje pseudonim ne jete?

Mesazh nga Anakonda prej Tue Jun 26, 2012 6:11 am

smokxhije ose qeflie
po ju?
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Si e keni ndonje pseudonim ne jete? Empty Re: Si e keni ndonje pseudonim ne jete?

Mesazh nga Master prej Tue Jun 26, 2012 12:40 pm

hmmmm skam ndonje


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

 Si e keni ndonje pseudonim ne jete? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Si e keni ndonje pseudonim ne jete? Empty Re: Si e keni ndonje pseudonim ne jete?

Mesazh nga SunShiNe prej Tue Jun 26, 2012 3:07 pm

se kisha menduar me par ket, e as nuk me ka then kush ndonje gje...skam


Duke u perpjekur per te qen e sjellshem me te tjeret shpesh e gjej veten , me shpirtin plot shirita, nuk ka rendesi . Truri im mbyllet... degjoj,pergjigjem, dhe te tjeret jane teper memec per te kuptuar qe une nuk jam ...!
SunShiNe
SunShiNe
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 642
Reputation : 25
Join date : 14/04/2012

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Si e keni ndonje pseudonim ne jete? Empty Re: Si e keni ndonje pseudonim ne jete?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi