Programe Forum - Welcome
Si ta besh nje vajz qe te buzeqesh People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Si ta besh nje vajz qe te buzeqesh

Shko poshtë

Si ta besh nje vajz qe te buzeqesh Empty Si ta besh nje vajz qe te buzeqesh

Mesazh nga Master prej Mon Jul 04, 2011 9:43 am

*Thuaj asaj je shume e bukur...
*Shtrengo doren e saj shpesh sikur edhe per nje sekond..
*Puthe ate ne balle...
* Vendos zerin e saj si zile te coje nga gjumi...
*Thuaj asaj qe e dashuron ne cdo kohe....
*Kur ajo eshte e nevrikosur perqafoje fort dhe thuaj sesa shume do te thote ajo per ty...
*Thirre ate vogelushe ose jeta ime..
*Kendoj asaj, pa marr para sysh sa i tmerrshem eshte zery yt..
*Shkruaj asaj shkrime (ajo dashuron ato)...
*Prezanto ate tek familja dhe shoket tuaj si e fejuara jote....
* Luaj me floket e saj....
*Ulu ne park dhe vetem fol me te..
*Tregoj asaj barxaleta, tregoj asaj sikur edhe barxaleta kot fare,vetem tregoj barxaleta....
*Lere ate qe ta zere gjumi ne kraharorin tend..
* Gdhend emrat tuaj ne trungun e nje peme...
*Dhuroj asaj lule vetem sepse....
*Trajtoje ate ne mes te shokeve sic e trajton ate kur jeni vetem..
*Shikoje ate ne sy dhe buzeqesh
*Vallezo me te lehte , edhe sikur mos te kete muzike fare...
*Puth ate ne shi..
*Ne qofte se e dashuron tregoje asaj dhe mos e ler qe te ikin...
*Tregoj asaj besimin tend,respektin dhe admirimin...
etj etj etj.......

Nqs keni te tjera mund ti shtoni edhe ju...
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si ta besh nje vajz qe te buzeqesh Empty Re: Si ta besh nje vajz qe te buzeqesh

Mesazh nga Snow prej Mon Jul 04, 2011 10:10 am

e nje tjeter te jesh i sinqerte me te tja ngresh icik nevrat
Snow
Snow
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 5
Reputation : 0
Join date : 20/06/2011
Age : 32

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si ta besh nje vajz qe te buzeqesh Empty Re: Si ta besh nje vajz qe te buzeqesh

Mesazh nga T_o_n_i prej Mon Jul 11, 2011 6:12 pm

*Thuaj asaj je shume e shemtut...
*Shtrengo gjokset e saja shpesh sikur edhe per nje sekond..
*Puthe ate ne b... ne BARK reee piplla se mos e merrni per dicka tjeter
* Vendos zerin e saj acarues si zile te coje nga gjumi...
*Thuaj asaj qe se dashuron ne cdo kohe....
*Kur ajo eshte e nevrikosur fort thuaj shume bukur do te thote per mua...
*Thirre ate qenushe ose jeta ime e ferrit..
*Kendoi komshis, pa marr para sysh sa i tmerrshem eshte zery yt..
*Shkruaj asaj shkrime monstuoze (ajo dashuron ato)...
*Prezanto ate tek familja dhe shoket tuaj si dashnorja e fundit e jote....
* Luaj me floket e djegura te saj....
*Ulu ne park dhe vetem fol me pushuesit e tjere ne park e jo me te..
*Tregoj asaj barxaleta, tregoj asaj sikur edhe barxaleta kot fare,vetem tregoj barxaleta e protagonistja te jet ajo perher....
*Lere ate qe ta zere gjumi ne rruge..
* Gdhend emrine saje ne trungun e nje peme qe ta peshtyjn te gjithe kur kalojne...
*Dhuroj asaj ferra vetem sepse....
*Trajtoje ate ne mes te shokeve sic e trajton nje te panjohur..
*Shikoje ate ne sy dhe injoroje
*Vallezo me te lehte , edhe sikur mos te kete muzike fare futja vrapit ik nga ajo...
*Puth ate ne shi nese je budalla..
*Ne qofte se e dashuron qe ska shanse te ndodhe tregoje asaj dhe mos e ler qe te ik ky shans...
*Tregoj asaj besimin tend,respektin dhe admirimin qe ke per shoqen e saje te ngushte...
etj etj etj.......

doni me se ka plot te tjera :lol:
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 56
Reputation : 0
Join date : 01/07/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si ta besh nje vajz qe te buzeqesh Empty Re: Si ta besh nje vajz qe te buzeqesh

Mesazh nga Sarita prej Mon Jul 11, 2011 7:26 pm

T_o_n_i shkruajti:*Thuaj asaj je shume e shemtut...
*Shtrengo gjokset e saja shpesh sikur edhe per nje sekond..
*Puthe ate ne b... ne BARK reee piplla se mos e merrni per dicka tjeter
* Vendos zerin e saj acarues si zile te coje nga gjumi...
*Thuaj asaj qe se dashuron ne cdo kohe....
*Kur ajo eshte e nevrikosur fort thuaj shume bukur do te thote per mua...
*Thirre ate qenushe ose jeta ime e ferrit..
*Kendoi komshis, pa marr para sysh sa i tmerrshem eshte zery yt..
*Shkruaj asaj shkrime monstuoze (ajo dashuron ato)...
*Prezanto ate tek familja dhe shoket tuaj si dashnorja e fundit e jote....
* Luaj me floket e djegura te saj....
*Ulu ne park dhe vetem fol me pushuesit e tjere ne park e jo me te..
*Tregoj asaj barxaleta, tregoj asaj sikur edhe barxaleta kot fare,vetem tregoj barxaleta e protagonistja te jet ajo perher....
*Lere ate qe ta zere gjumi ne rruge..
* Gdhend emrine saje ne trungun e nje peme qe ta peshtyjn te gjithe kur kalojne...
*Dhuroj asaj ferra vetem sepse....
*Trajtoje ate ne mes te shokeve sic e trajton nje te panjohur..
*Shikoje ate ne sy dhe injoroje
*Vallezo me te lehte , edhe sikur mos te kete muzike fare futja vrapit ik nga ajo...
*Puth ate ne shi nese je budalla..
*Ne qofte se e dashuron qe ska shanse te ndodhe tregoje asaj dhe mos e ler qe te ik ky shans...
*Tregoj asaj besimin tend,respektin dhe admirimin qe ke per shoqen e saje te ngushte...
etj etj etj.......

doni me se ka plot te tjera :lol:
ahhahahhah cncncncn ke ti femer qe ja ben keshtu ?
Sarita
Sarita
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 404
Reputation : 3
Join date : 11/07/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si ta besh nje vajz qe te buzeqesh Empty Re: Si ta besh nje vajz qe te buzeqesh

Mesazh nga T_o_n_i prej Tue Jul 12, 2011 8:39 am

ncuk ncuk te te kisha ty sdo te te beja kshu :oops:
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 56
Reputation : 0
Join date : 01/07/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si ta besh nje vajz qe te buzeqesh Empty Re: Si ta besh nje vajz qe te buzeqesh

Mesazh nga KITTY prej Sat Jul 30, 2011 9:08 am

ehhh jane kaq sh gjera sa meshkujt as cerekun e tyre sdo benin fatkeqesisht..:SS
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 27

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si ta besh nje vajz qe te buzeqesh Empty Re: Si ta besh nje vajz qe te buzeqesh

Mesazh nga Snake prej Sat Jul 30, 2011 9:09 am

je shume e mire kur te kujtoj ty me hyn frika
Snake
Snake
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 87
Reputation : 0
Join date : 30/07/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si ta besh nje vajz qe te buzeqesh Empty Re: Si ta besh nje vajz qe te buzeqesh

Mesazh nga Anakonda prej Mon Apr 09, 2012 4:48 am

cfare djemsh kemi ne,lum ne per ju
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si ta besh nje vajz qe te buzeqesh Empty Re: Si ta besh nje vajz qe te buzeqesh

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi