Programe Forum - Welcome

Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Falenderoj.....

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Shko poshtë

Falenderoj.....

Mesazh nga Anakonda prej Wed Jun 27, 2012 7:55 am

First topic message reminder :

Falenderoj perendin qe me dha serish nje shanc per te vazhduar per te jetuar....
avatar
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë


Re: Falenderoj.....

Mesazh nga Anakonda prej Sat Sep 01, 2012 3:35 pm

veten qe jom deri ktu.....
avatar
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Falenderoj.....

Mesazh nga BabaStar prej Sat Sep 22, 2012 4:08 pm

te gjith ato qe mkon inat...
avatar
BabaStar
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 16
Reputation : 0
Join date : 22/09/2012
Age : 26
Location : Tek xemla njones

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Falenderoj.....

Mesazh nga Anakonda prej Sat Sep 22, 2012 4:19 pm

veten qe nuk rash pre e shum gjerave...
avatar
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Falenderoj.....

Mesazh nga Master prej Sat Sep 22, 2012 4:23 pm

ata qe me kane inat se me bejne me te forte


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

avatar
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Falenderoj.....

Mesazh nga BabaStar prej Sun Sep 23, 2012 6:34 am

plaken qe mka bo alamet ylli
avatar
BabaStar
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 16
Reputation : 0
Join date : 22/09/2012
Age : 26
Location : Tek xemla njones

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Falenderoj.....

Mesazh nga Anakonda prej Thu Mar 07, 2013 8:56 pm

veten qe jam aq e mire saqe ato qe mkan inat skan cme bo vec me llap kot skoti
avatar
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Falenderoj.....

Mesazh nga Master prej Thu Mar 14, 2013 8:43 pm

zotin per gjithcka


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

avatar
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Falenderoj.....

Mesazh nga Anakonda prej Wed Jul 29, 2015 8:49 am

veten per gjithshka
avatar
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Falenderoj.....

Mesazh nga Master prej Mon Aug 31, 2015 10:01 pm

ku je moj gjalle je ?


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

avatar
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Falenderoj.....

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi