Programe Forum - Welcome
Puthjet sipas shenjave te horoskopit People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Puthjet sipas shenjave te horoskopit

Shko poshtë

Puthjet sipas shenjave te horoskopit Empty Puthjet sipas shenjave te horoskopit

Mesazh nga Master prej Mon Jul 04, 2011 9:49 am

Dashi:
Puthjet e dashit janë te shpejta,plot kenaqesi dhe zgjasin pak.


Demi:
Puthjet e tua janë te buta dhe mund te zgjasin me ore te tera


Binjaket:
Puthjet e binjakeve shpesh herë nderpriten me te qeshura te papritura dhe me qeshje spontane


Gaforrja:
Puthjet e gaforres janë te buta, te nxehta dhe nuk pushojne kurrë


Luani:
Luanet puthin egersisht dhe presin duartrokitje


Virgjeresha:
Puthjet e virgjereshea janë te rregullta dhe aq te buta


Peshorja:
Jeni aq te ndrydhur sa vështirë dhuroni puthje


Akrepi:
I kaperceni puthjet dhe kaloni ne...cfardo qe ju bie ndërmend


Shigjetari:
Puthjet e tuaja janë spontane, ashtu qe atë qe e puthni gjithmon kërkon edhe me ....


Bricjapi:
Puthjet e tua janë momentet ne te cilat keni hasur ne lodhjet dhe stresin e ditës


Ujori:
Puthjet tuaja janë te lengeta dhe me se shumti dëshironi ti mbani sytë hapur


Peshqit:
nderkohe qe puthni, sytë tuaj xixellojne, janë romantike dhe zgjasin shumë
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Puthjet sipas shenjave te horoskopit Empty Re: Puthjet sipas shenjave te horoskopit

Mesazh nga Anakonda prej Mon Apr 09, 2012 3:46 pm

Gaforrja:
Puthjet e gaforres janë te buta, te nxehta dhe nuk pushojne kurrë

Mese e vertete.
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi