Programe Forum - Welcome
Kërkonin 250 euro për provimet e maturës, arrestohen 4 mësues People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Kërkonin 250 euro për provimet e maturës, arrestohen 4 mësues

Shko poshtë

Kërkonin 250 euro për provimet e maturës, arrestohen 4 mësues Empty Kërkonin 250 euro për provimet e maturës, arrestohen 4 mësues

Mesazh nga Lambi prej Sat Jun 30, 2012 11:35 pm

Kërkonin 250 euro për provimet e maturës, arrestohen 4 mësues Drepolicise266x200
Tiranë- Policia e kryeqytetit ka arrestuar 4 mësues të akuzuar për korrupsion.

Aksioni është drejtuar nga seksioni i anti- korrupsionit në Drejtorinë ePollicisë Tiranë, pasi dyshohet se mësuesit kanë ndihmuar nxënësit gjatë provimit të maturës, kundrejt pagesës.

Sipas policisë mësuesit kanë kërkuar 200- 250 euro, në këmbim të ndihmës për provimet e maturës.

Mësuesit e arrestuar janë Nevila Tiku, Arjana Metalia, Klodjana Koka dhe Fatbardha Mhmutaj, ndërsa bëhet e ditur se ata japin mësim në gjimazin “Ibrahim Rugova” në Kamëz.

Arrestimi i tyre ka ardhur vetëm pak orë pas përfundimit të provimeve me zgjedhje, ndërsa një denoncim për kopjime nga nxënësit erdhi dhe nga Parlamenti Rinor ku thuhej se nxënësve i’u janë lejuar komunikimet dhe telefonat celularë gjatë provimit.

Vijon… /Programe-al.net
Lambi
Lambi
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 257
Reputation : 4
Join date : 30/06/2012
Age : 24
Location : Kosova

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kërkonin 250 euro për provimet e maturës, arrestohen 4 mësues Empty Re: Kërkonin 250 euro për provimet e maturës, arrestohen 4 mësues

Mesazh nga Master prej Sun Jul 01, 2012 5:30 am

Vetem kjo gje qe su ka lezet mesuesve


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Kërkonin 250 euro për provimet e maturës, arrestohen 4 mësues Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kërkonin 250 euro për provimet e maturës, arrestohen 4 mësues Empty Re: Kërkonin 250 euro për provimet e maturës, arrestohen 4 mësues

Mesazh nga Lambi prej Sun Jul 01, 2012 2:49 pm

Paraja te fut ne gjdo pune ...
Lambi
Lambi
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 257
Reputation : 4
Join date : 30/06/2012
Age : 24
Location : Kosova

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kërkonin 250 euro për provimet e maturës, arrestohen 4 mësues Empty Re: Kërkonin 250 euro për provimet e maturës, arrestohen 4 mësues

Mesazh nga Almita prej Thu Jul 12, 2012 8:44 am

hahhhahhh sa mire ja kane bere kene ti japin 1000 vite burg


"Jeta s'esht nje enderr,ku te gjith e shikojn;jeta esht nje realitet ku te gjith e perjetojn"
Almita
Almita
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 690
Reputation : 9
Join date : 08/06/2012
Age : 22

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kërkonin 250 euro për provimet e maturës, arrestohen 4 mësues Empty Re: Kërkonin 250 euro për provimet e maturës, arrestohen 4 mësues

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi