Programe Forum - Welcome
Sa Flisni më Telefon në ditë People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Sa Flisni më Telefon në ditë

Shko poshtë

Sa Flisni më Telefon në ditë Empty Sa Flisni më Telefon në ditë

Mesazh nga Master prej Mon Jul 04, 2011 9:57 am

Para ca kohesh flisja deri 5 a me shume ore ne tel
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa Flisni më Telefon në ditë Empty Re: Sa Flisni më Telefon në ditë

Mesazh nga Snow prej Mon Jul 04, 2011 10:05 am

vallai tere orres me tel ne dor jam :S
Snow
Snow
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 5
Reputation : 0
Join date : 20/06/2011
Age : 32

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa Flisni më Telefon në ditë Empty Re: Sa Flisni më Telefon në ditë

Mesazh nga T_o_n_i prej Tue Jul 05, 2011 7:39 pm

kur me marrin ...kursej cik une :lol:
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 56
Reputation : 0
Join date : 01/07/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa Flisni më Telefon në ditë Empty Re: Sa Flisni më Telefon në ditë

Mesazh nga Master prej Wed Aug 03, 2011 12:13 pm

pak kto dit,,,,


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Sa Flisni më Telefon në ditë Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa Flisni më Telefon në ditë Empty Re: Sa Flisni më Telefon në ditë

Mesazh nga GoCa Yll prej Wed Aug 03, 2011 12:21 pm

snuk hic e kam thy karten e telit nga nervat


EsHtE E VeShTiRe Te Me BeSh PeR VeTe EsHtE EsHuM E LeHtE Te Me HuMbEsH JaM ThJeShT UnIkE Very Happy
GoCa Yll
GoCa Yll
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 167
Reputation : 0
Join date : 31/07/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa Flisni më Telefon në ditë Empty Re: Sa Flisni më Telefon në ditë

Mesazh nga Master prej Wed Aug 03, 2011 12:29 pm

Paske shpetu..Razz


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Sa Flisni më Telefon në ditë Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa Flisni më Telefon në ditë Empty Re: Sa Flisni më Telefon në ditë

Mesazh nga GoCa Yll prej Wed Aug 03, 2011 7:14 pm

eeeeeeeee Razz jam bo drru fare kto dite Sad


EsHtE E VeShTiRe Te Me BeSh PeR VeTe EsHtE EsHuM E LeHtE Te Me HuMbEsH JaM ThJeShT UnIkE Very Happy
GoCa Yll
GoCa Yll
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 167
Reputation : 0
Join date : 31/07/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa Flisni më Telefon në ditë Empty Re: Sa Flisni më Telefon në ditë

Mesazh nga DeLeTe prej Sun Aug 07, 2011 8:50 pm

Kur jam ne shqiperi nuk fla shume se e kam me vete Razz Kur jam jasht shqiperis apappa oferta e karikusin me vete ne makin lool Razz


Sa Flisni më Telefon në ditë S2h5id


Never SaY Never
DeLeTe
DeLeTe
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 442
Reputation : 0
Join date : 06/08/2011
Age : 31
Location : London, United Kingdom

Shiko profilin e anëtarit http://WwW.ProgramE.Forumattivo.it

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa Flisni më Telefon në ditë Empty Re: Sa Flisni më Telefon në ditë

Mesazh nga Master prej Fri Aug 26, 2011 10:45 pm

Kto dit fareeeeeee Sad((


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Sa Flisni më Telefon në ditë Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa Flisni më Telefon në ditë Empty Re: Sa Flisni më Telefon në ditë

Mesazh nga Vizitor prej Fri Sep 02, 2011 3:04 pm

Disa here ne dite

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa Flisni më Telefon në ditë Empty Re: Sa Flisni më Telefon në ditë

Mesazh nga Master prej Sun Sep 11, 2011 12:56 pm

rralle...........


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Sa Flisni më Telefon në ditë Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa Flisni më Telefon në ditë Empty Re: Sa Flisni më Telefon në ditë

Mesazh nga Estrela prej Fri Feb 17, 2012 8:07 pm

Flas aq qe me eshte prishur bateria Very Happy shaka nuk flas shume vetem kur kam nevoje.
Estrela
Estrela
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 282
Reputation : 6
Join date : 17/02/2012

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa Flisni më Telefon në ditë Empty Re: Sa Flisni më Telefon në ditë

Mesazh nga Master prej Fri Feb 17, 2012 8:45 pm

E kam rrallu keto kohe


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Sa Flisni më Telefon në ditë Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa Flisni më Telefon në ditë Empty Re: Sa Flisni më Telefon në ditë

Mesazh nga VLoNjate prej Tue Feb 28, 2012 6:51 am

vetem diten se naten skam kohe No


ןค๓ ﻮ๏ς ๓є tคкtเк ๔๏ ๒єן รเ tђє๓ ยภє ๔ђє קเк
VLoNjate
VLoNjate
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 518
Reputation : 3
Join date : 05/11/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa Flisni më Telefon në ditë Empty Re: Sa Flisni më Telefon në ditë

Mesazh nga Anakonda prej Sun Mar 25, 2012 12:30 pm

as qe flas hic.
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa Flisni më Telefon në ditë Empty Re: Sa Flisni më Telefon në ditë

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi