Programe Forum - Welcome
Hyn në lumë për të shpëtuar të fejuarën, mbytet 18-vjecari në Dibër People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Hyn në lumë për të shpëtuar të fejuarën, mbytet 18-vjecari në Dibër

Shko poshtë

Hyn në lumë për të shpëtuar të fejuarën, mbytet 18-vjecari në Dibër Empty Hyn në lumë për të shpëtuar të fejuarën, mbytet 18-vjecari në Dibër

Mesazh nga Master prej Wed Jul 11, 2012 8:44 pm

Hyn në lumë për të shpëtuar të fejuarën, mbytet 18-vjecari në Dibër 55730_1
DIBËR- Një 18-vjecar nga Dibra ka humbur jetën aksidentalisht në ujërat e lumit Drin i Zi. Ngjarja e rëndë ka ndodhur sot rreth orës 17:00 në komunën Muhur të rrethit të Dibrës.

Sipas të dhënave paraprake, 18-vjecari Ervin Karasani ka hyrë në lumë për të shpëtuar të fejuarën, por pa mundur të dalë i gjallë që aty.

Po sipas të njejtave burime, e fejuara e tij ka shpëtuar dhe është në gjendje të mirë.

Ndërkohë, mësohet edhe forcat e policisë janë nisur drejt vendngjarjes për të zbardhur më shumë detaje.


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Hyn në lumë për të shpëtuar të fejuarën, mbytet 18-vjecari në Dibër Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Hyn në lumë për të shpëtuar të fejuarën, mbytet 18-vjecari në Dibër Empty Re: Hyn në lumë për të shpëtuar të fejuarën, mbytet 18-vjecari në Dibër

Mesazh nga Almita prej Thu Jul 12, 2012 8:38 am

sa gjynah por ka treguar qe e don ate dhe ishte i gatshem dhe dha jetn per te


"Jeta s'esht nje enderr,ku te gjith e shikojn;jeta esht nje realitet ku te gjith e perjetojn"
Almita
Almita
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 690
Reputation : 9
Join date : 08/06/2012
Age : 22

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi