Programe Forum - Welcome
Carmen Electra, ish-ylli i “Baywatch”, shumë seksi edhe pse 40-vjeçare People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Carmen Electra, ish-ylli i “Baywatch”, shumë seksi edhe pse 40-vjeçare

Shko poshtë

Carmen Electra, ish-ylli i “Baywatch”, shumë seksi edhe pse 40-vjeçare Empty Carmen Electra, ish-ylli i “Baywatch”, shumë seksi edhe pse 40-vjeçare

Mesazh nga Master prej Sun Jul 15, 2012 7:40 pm

Carmen Electra, ish-ylli i “Baywatch”, shumë seksi edhe pse 40-vjeçare Carmen-elektra-620x892
Ajo u bë e famshme rreth 15 vjet më parë, në serialin e njohur ‘Baywatch’, atëherë kur e veshur me kostumin e saj të banjës, bëri shumë meshkuj të ëndërroni për të. Por edhe sot, kur është në moshën 40-vjeçare aktorja shfaqet në një formë të shkëlqyer fizike dhe duket mahnitshëm me një kostum banje.

Në disa imazhe të realizuara për një set fotografik, Elektra duket tërësisht e tonifikuar dhe asnjë pjesë e trupit të saj nuk e tregon moshën reale që ajo mban mbi supe.
Në vitin 2010, Carmen u shpreh se i vinte keq që i ishte nënshtruar kirurgjisë estetike për të rritur përmasat e gjoksit të saj. 40-vjeçarja rrëfeu se kishte bërë një ndërhyrje, që në fakt ia kishte zmadhuar gjoksin më tepër se sa realisht do të dëshironte.
Carmen Electra, ish-ylli i “Baywatch”, shumë seksi edhe pse 40-vjeçare Carmen-elektra.3


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Carmen Electra, ish-ylli i “Baywatch”, shumë seksi edhe pse 40-vjeçare Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Carmen Electra, ish-ylli i “Baywatch”, shumë seksi edhe pse 40-vjeçare Empty Re: Carmen Electra, ish-ylli i “Baywatch”, shumë seksi edhe pse 40-vjeçare

Mesazh nga Anakonda prej Wed Jul 18, 2012 6:34 am

mther mu se kjo esht 40 vjece....
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi