Programe Forum - Welcome
Si përfundoi zv./ministrja e Kultures, e zhveshur ne Youtube? (video) People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Si përfundoi zv./ministrja e Kultures, e zhveshur ne Youtube? (video)

Shko poshtë

Si përfundoi zv./ministrja e Kultures, e zhveshur ne Youtube? (video) Empty Si përfundoi zv./ministrja e Kultures, e zhveshur ne Youtube? (video)

Mesazh nga Master prej Wed Aug 01, 2012 4:10 pm

Karina Bolano, funksionare e qeverise se Kosta Rikes, ka dhene doreheqjen, per shkak te nje filmimi te bere publik
Si përfundoi zv./ministrja e Kultures, e zhveshur ne Youtube? (video) Images
Një filmim privat është bërë shkak i dorëheqjes së zv./minisres së Kulturës të Kosta Rikës, Karina Bolanos. Ajo ka dalë në Youtube, në disa imazhe, ku shfaqet vetëm me të mbarthura dhe reçipeta, teksa i drejtohet të dashurit të saj. Nuk dihet sesi video, që duhet t'i dërgohej dikujt shumë të afërt me gruan, ka përfunduar duke u bërë i shikueshëm publikisht nga i gjithë interneti. Një pakujdesi, që i ka kushtuar shumë shtrenjë ministres bukuroshe. "Megjithëse bëhet fjalë për jetën personale të Karinas dhe jo për aktivitetin e saj funksionar publik, dorëheqja do t'i japë mundësinë që çështja të zgjidhet më mirë", kanë qenë fjalët e ministrit të Kulturës, Manuel Obregon.
burmi.ikub


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Si përfundoi zv./ministrja e Kultures, e zhveshur ne Youtube? (video) Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si përfundoi zv./ministrja e Kultures, e zhveshur ne Youtube? (video) Empty Re: Si përfundoi zv./ministrja e Kultures, e zhveshur ne Youtube? (video)

Mesazh nga SunShiNe prej Fri Aug 03, 2012 4:58 pm

e shketa, askush ska te drejte ta bej ket, ato jan gjerat e saj private askush ska te drejt te nderhyj aty


Duke u perpjekur per te qen e sjellshem me te tjeret shpesh e gjej veten , me shpirtin plot shirita, nuk ka rendesi . Truri im mbyllet... degjoj,pergjigjem, dhe te tjeret jane teper memec per te kuptuar qe une nuk jam ...!
SunShiNe
SunShiNe
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 642
Reputation : 25
Join date : 14/04/2012

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si përfundoi zv./ministrja e Kultures, e zhveshur ne Youtube? (video) Empty Re: Si përfundoi zv./ministrja e Kultures, e zhveshur ne Youtube? (video)

Mesazh nga Master prej Sat Aug 04, 2012 10:04 pm

Gjynah me i qajt hallin Razz


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Si përfundoi zv./ministrja e Kultures, e zhveshur ne Youtube? (video) Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si përfundoi zv./ministrja e Kultures, e zhveshur ne Youtube? (video) Empty Re: Si përfundoi zv./ministrja e Kultures, e zhveshur ne Youtube? (video)

Mesazh nga stv2008 prej Thu Aug 09, 2012 7:28 pm

AnGel-EyeS shkruajti:e shketa, askush ska te drejte ta bej ket, ato jan gjerat e saj private askush ska te drejt te nderhyj aty

Me se e vertet jam me ty ne kete rast
Psh po sikur ti shkonte menja qe ta bonte nje her ajo duhej ti merte leje Qeverise?????? nccddda


Si përfundoi zv./ministrja e Kultures, e zhveshur ne Youtube? (video) Rmjllujpg
Si përfundoi zv./ministrja e Kultures, e zhveshur ne Youtube? (video) 2uz7cp0Si përfundoi zv./ministrja e Kultures, e zhveshur ne Youtube? (video) 2uz7cp0Si përfundoi zv./ministrja e Kultures, e zhveshur ne Youtube? (video) 2hwhe1_thjpgSi përfundoi zv./ministrja e Kultures, e zhveshur ne Youtube? (video) 2uz7cp0Si përfundoi zv./ministrja e Kultures, e zhveshur ne Youtube? (video) 2uz7cp0
stv2008
stv2008
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 498
Reputation : 12
Join date : 15/07/2011
Location : DEUTSCHLAND

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si përfundoi zv./ministrja e Kultures, e zhveshur ne Youtube? (video) Empty Re: Si përfundoi zv./ministrja e Kultures, e zhveshur ne Youtube? (video)

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi