Programe Forum - Welcome
Kujdes kur blini banane! (Video) People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Kujdes kur blini banane! (Video)

Shko poshtë

Kujdes kur blini banane! (Video) Empty Kujdes kur blini banane! (Video)

Mesazh nga Master prej Mon Jul 04, 2011 11:16 pm

Besojmë se nuk ka njeri që nuk do të frikësohej për vdekje kur nën një grumbull bananesh në dyqan do të shihte gjarprin.
Një shou televiziv në Brazil luajti me frikën e myshterinjve të rastësishëm në një supermarket me këtë mahi pa kripë. /Telegrafi/
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi