Programe Forum - Welcome
Ushtrimet të çojnë në kulmin e dëshirës seksuale People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Ushtrimet të çojnë në kulmin e dëshirës seksuale

Shko poshtë

Ushtrimet të çojnë në kulmin e dëshirës seksuale Empty Ushtrimet të çojnë në kulmin e dëshirës seksuale

Mesazh nga Master prej Mon Jul 04, 2011 11:22 pm

Ushtrimet nxisin çlirimin e dopaminës dhe norepinefrinës, të njëjtat lëndë neurokimike që ndieni kur bini në dashuri kokë e këmbë për herë të parë.
Ato çlirojnë gjithashtu endorfinë, që rrit qarkullimin e gjakut dhe që lejon të shkojë më tepër oksigjen në tru; ju bëheni më shumë vigjilente dhe ju shtohen ndjesitë. Dhe ... kjo është e njëjtë me atë çfarë ndodh gjatë seksit.

Tani provoni: Ju ktheheni në shtëpi nga puna dhe përpara se të shtriheni në kolltuk provoni një pozicion joga. Edhe po të ecni rrugës për në shtëpi apo të ngjisni shkallët me çantat. e ushqimeve që keni blerë, ju bëjnë t'ju pulsojnë venat. Nëse zemra ju rreh fort, keni shumë më tepër shanse të ndiheni mirë. /Telegrafi/
Ushtrimet të çojnë në kulmin e dëshirës seksuale F.0703235400426_m
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ushtrimet të çojnë në kulmin e dëshirës seksuale Empty Re: Ushtrimet të çojnë në kulmin e dëshirës seksuale

Mesazh nga Anakonda prej Fri May 04, 2012 5:34 pm

sdashka te bej me ushtr se ca nuk po degjoj
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ushtrimet të çojnë në kulmin e dëshirës seksuale Empty Re: Ushtrimet të çojnë në kulmin e dëshirës seksuale

Mesazh nga Master prej Fri May 04, 2012 5:59 pm

kujdes ne oren e fiskultures


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Ushtrimet të çojnë në kulmin e dëshirës seksuale Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ushtrimet të çojnë në kulmin e dëshirës seksuale Empty Re: Ushtrimet të çojnë në kulmin e dëshirës seksuale

Mesazh nga Anakonda prej Sat May 05, 2012 4:31 pm

sbej fiskultur un dal e loz jash me cunat futboll;flm per keshillen
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ushtrimet të çojnë në kulmin e dëshirës seksuale Empty Re: Ushtrimet të çojnë në kulmin e dëshirës seksuale

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi