Programe Forum - Welcome
Ushtrime për gjoksin pas lindjes People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Ushtrime për gjoksin pas lindjes

Shko poshtë

Ushtrime për gjoksin pas lindjes Empty Ushtrime për gjoksin pas lindjes

Mesazh nga Master prej Mon Jul 04, 2011 11:25 pm

Ushtrime për gjoksin pas lindjes F.0704002615613_m

Me ndihmën e topit të vogël mund të forconi muskujt e kafazit të kraharorit, barkut, si dhe anën e brendshme të kofshëve.
Nëse e keni përdorur topin e madh për reaksion gjatë shtatzënisë, pas kthimit nga materniteti, do t’ju shërbejë për t’u ulur. Për shkak të vragave nga episiotomia apo hemorroidet, ose që të dyja njëkohësisht, gjatë ditëve të para do të keni vështirësi gjatë uljes. Topi i butë maksimalisht lehtëson dhe nuk irriton dhe e bën të këndshëm qëndrimin ulur.
Ushtrime për gjoksin pas lindjes Grudi1
I Anash: Me topin mbi kokë
Ushtrime për gjoksin pas lindjes Grudi2
II Ulur: E shtypim topin me shuplaka
Ushtrime për gjoksin pas lindjes Grudi3
III Ulur: Nën sqetull, duart të kapura, shtypim topin

/Telegrafi/
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ushtrime për gjoksin pas lindjes Empty Re: Ushtrime për gjoksin pas lindjes

Mesazh nga Anakonda prej Fri May 04, 2012 5:33 pm

sa mire lum gruja per ty se ti din si te kujdesesh per te
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ushtrime për gjoksin pas lindjes Empty Re: Ushtrime për gjoksin pas lindjes

Mesazh nga Master prej Fri May 04, 2012 5:58 pm

hahaha ti mos i lexo se je e vogel Razz


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Ushtrime për gjoksin pas lindjes Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ushtrime për gjoksin pas lindjes Empty Re: Ushtrime për gjoksin pas lindjes

Mesazh nga Anakonda prej Sat May 05, 2012 4:32 pm

aahaahaa epo shkruaji tek zona 18+jo ktu zotrote
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ushtrime për gjoksin pas lindjes Empty Re: Ushtrime për gjoksin pas lindjes

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi