Programe Forum - Welcome
Tiranë, digjet vila 3-katëshe  People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Tiranë, digjet vila 3-katëshe

Shko poshtë

Tiranë, digjet vila 3-katëshe  Empty Tiranë, digjet vila 3-katëshe

Mesazh nga Embelsira prej Tue Jul 05, 2011 9:28 pm

Një zjarr i fuqishëm ka përfshirë në orët e para të mëngjesit të sotëm një vilë 3-katëshe në zonën e Selitës, në Tiranë.
Lajmin e bëjnë të ditur burime policore, sipas të cilave për shuarjen e flakëve kanë ndërhyrë zjarrfikësit dhe për fat të mirë nuk ka pasur viktima. Sipas burimeve, nga hetimet paraprake dyshohet që zjarri të jetë i qëllimshëm. Madje, shtojnë burimet, dyshimet bien mbi nipin e pronarit të vilës, për shkak të një konflikti pronësie mes tyre.
Embelsira
Embelsira
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 562
Reputation : 3
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi