Programe Forum - Welcome
Gruaja qe deshi te nxirrte burrin nga burgu!! Me valigje.   People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Gruaja qe deshi te nxirrte burrin nga burgu!! Me valigje.

Shko poshtë

Gruaja qe deshi te nxirrte burrin nga burgu!! Me valigje.   Empty Gruaja qe deshi te nxirrte burrin nga burgu!! Me valigje.

Mesazh nga Master prej Tue Jul 05, 2011 10:04 pm

Bazuar ne filmat e hollivudit arratisjet e sukseshme nga burgu behen me tunele ose duke u ngjitur nga muri por per te burgosurin Juan Ramirez Tijerina arratisja e tij e e quditshem ishte ne valigje pas nje vizite nga e shoqja.
Nje zedhence per policine e Quintana Roo tha se staffi i burgut ne Chetumal vuri re se gruaja 19 vjecare Maria del Mar Arjona ishte shume e nervozuar dhe po terhiqte nje valigje te stermbushur.
Zedhencja shtoi se te henen oficeret kontrolluan qanten dhe gjeten te burgosurin Juan te mbeshtjellur rrumbullak ne valigje.
Juan eshte duke vuajtur 20vjet denimin per armbajtje pa leje qe 2007.
Arjona eshte arrestuar dhe pritet te dale ne gjyq.
Gruaja qe deshi te nxirrte burrin nga burgu!! Me valigje.   Article-0-0CDE5FC300000578-754_468x325
fv
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi