Programe Forum - Welcome
Aksident i rëndë në Peqin-Rrogozhinë, 2 viktima People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Aksident i rëndë në Peqin-Rrogozhinë, 2 viktima

Shko poshtë

Aksident i rëndë në Peqin-Rrogozhinë, 2 viktima Empty Aksident i rëndë në Peqin-Rrogozhinë, 2 viktima

Mesazh nga Master prej Wed Jul 06, 2011 8:04 am

Aksident i rëndë në Peqin-Rrogozhinë, 2 viktima Aksident

Në aksin Peqin-Rrogozhinë, në orën 04:00 të mëngjesit, tek vendi i quajtur Ura e Madhe, në fshatin Karin’ ka ndodhur një aksident, ku janë përfshirë tre automjete.
Mjeti tip BMW me targa të huaja, me drejtues Dhimiter Haxhillari, 43 vjeç, nga Cërriku, me pasagjerë Leonidha Kote, 50 vjeç nga Gramshi, është përplasur me mjetin fuoristradë me targa Elbasani EL 9702B, me drejtues Bardhyl Cërriku, 66 vjeç nga Elbasani dhe me kamionin me targa Korçe KO 59 72 B, me drejtues Asqeri Lamllari, 50 vjeç nga Korça.
Si pasojë e aksidentit kanë gjetur vdekjen Dhimitër Haxhillari dhe Leonidha Kote.
Deri tani nuk ka asnjë të arrestuar në polici. Nuk dihen shkaqet e këtij aksidenti.
Personat e tjerë që u përfshinë në aksident nuk janë të lënduar.gazetajone
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi