Programe Forum - Welcome
Tiranë, bie nga kati i 4-t i pallatit, tenda e dyqanit ia shpëton jetën People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Tiranë, bie nga kati i 4-t i pallatit, tenda e dyqanit ia shpëton jetën

Shko poshtë

Tiranë, bie nga kati i 4-t i pallatit, tenda e dyqanit ia shpëton jetën Empty Tiranë, bie nga kati i 4-t i pallatit, tenda e dyqanit ia shpëton jetën

Mesazh nga Master prej Sat Jul 27, 2013 8:35 am

Tiranë, bie nga kati i 4-t i pallatit, tenda e dyqanit ia shpëton jetën Buri1
Një person ka rënë nga kati i katërt i një pallat mëngjesin e sotëm në zonën e Shallvareve në Tiranë.

Fatmirësisht burri ka arritur t’i shpëtojë aksidentit, pasi ka ngecur në tendën e një dyqani.

Mësohet se i aksidentuari është Pëllumb Xhabej, 50 vjeç, i cili ka rënë nga kati i katërt i një pallati, në zonën e Shallvareve dhe ka ngecur në tendën e një dyqani poshtë pallatit, duke i shpëtuar kështu jetën.

Kanë qenë kalimtarët ata të cilët e kanë zbritur nga tenda dhe ambulanca e ka transportuar për të marrë ndihmë mjekësore. Në momentin që kanë mbërritur zjarrfikësit për ta zbritur nga tenda, ai ishte larguar për në spital.

Ende nuk dihen arsyet nëse rënia e burrit nga pallati ishte aksident apo hedhje me dashje për t’i dhënë fund jetës.

Policia bën me dije se 50-vjeçari është dërguar me autoambulancë në spital për një kontroll mjekësor, pasi rënia nga largësia mund t’i ketë shkaktuar shembje. Gjithashtu ai ka marrë edhe plagë të lehta në trup.

/Shekulli Online/


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Tiranë, bie nga kati i 4-t i pallatit, tenda e dyqanit ia shpëton jetën Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi