Programe Forum - Welcome
Rekordi i çuditshëm, art i çuditshëm (Foto) People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Rekordi i çuditshëm, art i çuditshëm (Foto)

Shko poshtë

Rekordi i çuditshëm, art i çuditshëm (Foto) Empty Rekordi i çuditshëm, art i çuditshëm (Foto)

Mesazh nga Master prej Wed Jul 06, 2011 8:56 am

Rekordi i çuditshëm, art i çuditshëm (Foto) Flluskat-rekordi-288x300
Mund të fryni e të shfryni sa të doni, por kurrë nuk mund të bëni kaq shumë flluska.
Por, Sam Heath është një “flluska-bërës” profesionist dhe është i mësuar me bërjen e tyre dhe thyerjen e rekordeve.
Ky person ka thyer rekordin e tij të shtatë Guiness (të gjithë rekordet lidhen me bërjen e flluskave) këtë herë për numrin më të madh të flluskave në një flluskë. Sam arriti të fuste 56 flluska në një më të madhe.
Gjithashtu, në vitin 2007 Sam Heath ka regjistruar rekordin Guiness edhe për numrin më të madh të njerëzve në një flluskë duke arritur të fusë brenda plot 50 persona.
Rekordi i çuditshëm, art i çuditshëm (Foto) Article-0-0CD8A4CF00000578-342_640x849-231x300
Rekordi i çuditshëm, art i çuditshëm (Foto) Article-0-0CD8A52D00000578-601_638x339-300x150
Rekordi i çuditshëm, art i çuditshëm (Foto) Article-0-0CD8A44200000578-708_638x396-300x178
gazetajone
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi